C, 11.08.2022.

Dienvidkorejā ar koronavīrusu saslimuši vairāk nekā 1000 cilvēki

TVNET/LETA/DPA
Dienvidkorejā ar koronavīrusu saslimuši vairāk nekā 1000 cilvēki
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: EPA/Scanpix

Dienvidkorejā ar jauno koronavīrusu "Covid-19" inficēto cilvēku skaits ir pārsniedzis tūkstoti, bet ar to mirušo skaits pieaudzis līdz 11, trešdien paziņoja Korejas Slimību kontroles un novēršanas centrs.

Pēdējo 24 stundu laikā ir reģistrēti 169 jauni inficēšanās gadījumi, palielinot kopējo inficēšanās gadījumu skaitu līdz 1146. Vīrusa izraisīto nāves gadījumu skaits ir pieaudzis no 10 līdz 11.

Jaunā koronavīrusa uzliesmojums Dienvidkorejā, galvenokārt Gjonsanpukto provinces Degu un Čondo pilsētās, ir lielākais ārpus Ķīnas, kur šīs vīruss sāka izplatīties pērnā gada decembrī.

No jaunajiem inficēšanās gadījumiem 153 reģistrēti  Gjonsanpukto provincē, tai skaitā 134 Degu pilsētā.

Lielākā daļa no inficēšanās gadījumiem Dienvidkorejā ir saistīti ar vienu baznīcu pie Degu pilsētas un ar slimnīcu Čondo pilsētā.

Dienvidkorejas prezidents Muns Džēins otrdien raksturoja situāciju valstī kā "ļoti nopietnu" un piebilda, ka ir ļoti svarīgi nākamās nedēļas laikā apkarot vīrusa izplatīšanos.

ASV armija paziņoja, ka ir ievietots karantīnā 23 gadus vecs amerikāņu karavīrs Dienvidkorejā, kuram "Covid-19" tests ir pozitīvs. Viņš bija bāzēts ASV armijas bāzē "Camp Caroll" kādā pilsētā pie Degu un šonedēļ bija apmeklējis ASV armijas bāzi "Camp Walker" Degu pilsētā. 

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu