Kārsavā par agresīvu braukšanu un avārijas vietas pamešanu soda vadītāju bez tiesībām

Valsts policija.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Kārsavā pie atbildības saukts kāds autovadītājs bez vadītāja apliecības, kurš agresīvi pārvietojies pa pilsētas ielām, avarējis un pametis notikuma vietu,  informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Ceļu satiksmes negadījumu Kārsavas centrā, kad avarēja automašīna "BMW X5" ar Krievijas numura zīmēm, sabiedrībā izraisījusi lielu rezonansi. Policijas darbinieki konstatēja, ka automašīnas vadītājs jau pirms ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanas agresīvi vadīja transportlīdzekli, vairākkārt pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, ar šādu rīcību apdraudot citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību. 

Transportlīdzekļa vadītāja personība noskaidrota un persona saukta pie administratīvās atbildības par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu un agresīvu braukšanu. Vienlaikus sākta arī administratīvā pārkāpuma lieta par transportlīdzekļa vadīšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kas izdarīts atkārtoti gada laikā. Lēmuma pieņemšanai lieta ir nosūtīta Rēzeknes tiesai.

Ņemot vērā situāciju, kas ir izveidojusies Kārsavā un novadā saistībā ar ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kā arī, lai nodrošinātu iedzīvotāju drošību, policijas darbinieki arī turpmāk pastiprināti veiks ceļu satiksmes noteikumu uzraudzību, pauda policijas pārstāve.

Šogad Kārsavas novadā policija konstatēja 81 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, tai skaitā 14 transportlīdzekļu vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, 12 autovadītāji pārkāpa atļautā ātruma ierobežojumu. Deviņi gājēji saukti pie administratīvās atbildības par satiksmes noteikumu pārkāpumiem. 

Tāpat Kārsavas novadā fiksēti seši ceļu satiksmes negadījumi, taču cilvēki tajos cietuši nav.

Uz augšu