Jakrins: Uzskatu par pienākumu piedāvāt savu kompetenci un pieredzi darbam Rīgas domē

Emīls Jakrins

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Ilggadējais Rīgas domes ierēdnis Emīls Jakrins nolēmis kandidēt pašvaldības vēlēšanās no partijas "Saskaņa" sarakta, jo, "ņemot vērā darba pieredzi un zināšanas par pašvaldības problēmām gan satiksmes, gan plānošanas jomā, uzskata par pienākumu "piedāvāt savu kompetenci un pieredzi darbam Rīgas domē".

Komentējot lēmumu kandidēt gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, Jakrins sociālajā mikroblogošanas vietnē "Twitter" norādījis, ka pēdējā laika notikumi Latvijas politikā gan nacionālajā, gan Rīgas līmenī liecinot "par nepieredzētu populisma pieaugumu".

"Neprofesionalitāte, nekompetence, pat muļķība, diemžēl, kļūst par normu politiskajās debatēs par svarīgiem jautājumiem, kā arī lēmumu pieņemšanā. Tiek solīts neizpildāmais, un to dara politiķi, kas jau nav izpildījuši savus iepriekšējos solījumus. Sabiedrība tiek mānīta, savukārt reāli risinājumi nevienai problēmai netiek piedāvāti," uzskata Jakrins.

Tā rezultātā, ņemot vērā, ka viņam ir bijusi izdevība strādāt un padziļināti iepazīties "ar pašām smagākajām Rīgas pašvaldības problēmām gan satiksmē, gan plānošanā", viņš nolēmis turpināt savu pieredzi veltīt darbam pašvaldībā.

Kā ziņots, no partijas "Saskaņa" saraksta Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās startēs arī bijušais pašvaldības Satiksmes departamenta vadītājs Emīls Jakrins un no Jaunās konservatīvās partijas (JKP) izslēgtie domnieki Druvis Kleins un Imants Keišs.

Jakrins vēlēšanu sarakstā ieņems devīto pozīciju.

Uz augšu