Jaunā pašmāju grupa "Blue Jean Serenade" aicina uz albuma prezentāciju

"Blue Jean Serenade"

FOTO: publicitātes

Pirmdien, 9. martā, Latvija Leļļu teātrī (Krišjāņa Barona iela 16/18, Rīgā) albumu 'Prieks, no kura neizaugt. Laiks, kuru neaizmirst" prezentēs jaunā pašmāju indī/poproka grupa “Blue Jean Serenade”.

Albuma prezentācijas koncerts notiks pirmdien, 9. martā, Latvijas Leļļu teātrī. Ieeja pasākumā no plkst.18, koncerta sākums plkst. 19. Plašāka informācija www.aula.lv.  

"Albums stāsta par bērnību un vidusskolu – to laiku, kas nebūtu iespējams bez naivām cerībām un iedomām, pirmās mīlestības un tālejošiem sapņiem - visa tā, kas mūs veido par tiem cilvēkiem, kādi mēs esam," preses paziņojumā par albumu raksta grupa. "Ja albumā klausītājs meklēs pārspīlēti dziļas domas, mūziķi laikus brīdina - tādas tur nebūs, šīs dziesmas ir jāklausās, prieka un dzīves pieredzes vadītam! Par spīti visām dzīves raizēm, kas mūs reizi pa reizei piemeklē, jāatceras un jānovērtē, ka ģimene un draugi ir mūsu ikdienas prieka radītāji."

Albums ierakstīts skaņu studijā pie Kārļa Šteinmaņa, kā arī grupas ģitārista dzīvoklī. Dziesmas miksējuši Arnis Račinskis, Jānis Eglītis, Krišs Veismanis un Kārlis Šteinmanis. Albumu veido desmit dziesmas.

Grupu “Blue Jean Serenade” veido draugi –  vokālisti ir māsa un brālis, Anna Niedra un Jānis Niedra; Anna spēlē taustiņus, bet Jānis – ģitāru. Reinis Rūdolfs Ozolkāja ir grupas soloģitārists, Pēteris Blūms – basģitārists, bet Tomas Vegners ir grupas bundzinieks.

Par grupu

“Blue Jean Serenade” pirmsākumi meklējami 2016. gadā. Tā ir izdevusi mazalbumu “All My Friends Care About Celebrities, Well, I Don’t”, un singls “Avotu Iela” ieguvis Radio SWH klausītāju atzinību. “Blue Jean Serenade” uzstājusies “Reeperbahn” festivālā – mūzikas skatē Vācijā, Hamburgā, festivālā “Summer Sound” Liepājā, “LMA karnevālā”, Fon Stricka villas dārzā Rīgā un citviet Latvijā.

Uz augšu