Vai rallijā var braukt ar aizsietām acīm? Tāds ir jautājums!
Ātruma Cilts eksperiments

Mārtiņš Sesks raidījumā Ātruma Cilts FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Kā būtu braukt sacīkšu trasē ar aizsietām acīm? Atbildi uz šo jautājumu sporta kompleksā 333 meklē latviešu rallija pilots, pasaules junioru rallija čempionāta (Junior WRC) dalībnieks Mārtiņš Sesks.

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma Cilts sēriju. Šoreiz raidījumā nebijis piedzīvojums – ar aizvērtām acīm 333 trasē startēs rallija zvaigznes Mārtiņš Sesks un Renārs Francis. 

Seska un Franča ekipāža ir tikko atgriezusies no FIA pasaules čempionāta rallijā posma Zviedrijā, kur junioru klasē finišēja otrajā vietā. Ātruma Cilts vadītājs Pauls Timrots noskaidros, kādi ir plānotie nākamie karjeras pakāpieni un kad redzēsim mūsu braucējus VRC top braucēju rindās. 

Mārtiņa un Renāra ekipāža ir saskanīga komanda, tomēr rallijā veiksmes pamatā ir ne tikai meistarība, bet arī precīza trases stenogramma. Skatītājiem būs iespēja redzēt, kā notiek trases apļa pierakstīšana – kā veidojas stenogramma, ko apzīmē tās mēri un cipari, jo kļūdām rallijā nav vietas. 

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Lai pārbaudītu Seska un Franča komandas saskaņu, Ātruma Cilts viņiem sagatavojusi nebijušu piedzīvojumu jeb "sajūtu darbnīcu". Tajā Mārtiņš ar ciet acīm pēc Renāra norādēm centīsies izbraukt 333 kartinga trasi, bet Renārs neaiztiks stūri. Kā viņiem tas izdodies un vai tik ekstrēmā situācijā iespējams saglabāt meistarību, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā! 

Šajā Ātruma Cilts sezonā Pauls Timrots turpina meklēt ātrumu, piedzīvojumus un interesantus sarunu biedrus. Ātruma Cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts. 

Uz augšu
Back