“333” Ziemas kauss pietuvojies noslēgumam; spriedze kopvērtējumā aug

“333” Ziemas kausa KGK Kamasa-Tools 4. posms

FOTO: Edijs Elksnis

Jau nākamo nedēļu, 14. martā norisināsies “333” Ziemas kausa piektais, noslēdzošais posms. Drīzāk gan to varētu nosaukt par “333” Ziemas kausa pavasara izcīņu, jo ar minēto gadalaiku tam būs maz sakara – gājputni ir atgriezušies un kaut kur pagalmos jau zied sniegpulkstenīši.

Pēc 4. posma, kas ziemīgos laikapstākļos norisinājās 29. februārī, radušās vairākas sportiskas intrigas.

Amatieru grupā 2WD pjedestāls tika sadalīts šādi: 1. vieta - Ģirts Feodorovs, 2. vieta - Edgars Šturcs, 3. vieta - Ivars Freibergs. Kopvērtējumā šajā klasē ir viens izteikts līderis, kopvērtējuma uzvarētājs ir pavisam skaidrs - uz pjedestāla noteikti kāps Ģirts Feodorovs.

2WD PRO klasē braucēji ierindojušies šādās vietās: 1. vieta - Jānis Spīķis, 2. vieta - Tomass Štolcermanis, trešā - Edvīns Vansovičs. Īpaši gribas izcelt Tomasa Štolcermaņa izcilo sniegumu, jo Tomasam ir tikai 12 gadi. Šajā klasē kopvērtējumā par pirmo un otro vietu ar divu punktu starpību cīnās Varis Žentiņš un Jānis Spīķis.

Amatieru grupā 4WD klasē “333” Ziemas kausa 4. posmā 1. vietu izcīnīja Agris Martinsons, otro - Kitija Jeršova, trešā godpilnā vieta Tomam Valainim. Arī šajā klasē īpaši novērtējams ir Kitijas Jeršovas sniegums – otrā vieta 15 gadu vecumā, kungu konkurencē.

Runājot par kopvērtējumu, arī šajā klasē viss vēl var mainīties. Šobrīd vadībā ir trīs kungi - Rolands Ozoliņš, Toms Valainis un Agris Martinsons, bet uzvarētāju būs iespējams uzzināt tikai pēc 5.posma.

4WD PRO: 1. vieta Mārtiņam Ločmelim, 2. vieta Artim Vicinskim, 3. vieta - Kalvim Blūmam. Šajā klasē, tāpat kā 2WD PRO klasē, vēl ir ko pacīnīties, šobrīd vadībā ir Mārtiņš Ločmelis (132 punkti), bet pavisam netālu no viņa - Artis Vicinskis (125 punkti).

RWD AM šajā sezonā viss plašāk pārstāvētā klase, 4. posmā 1. vietu ieņēma Andris Aizpurietis, otro - Artūrs Cabulis, trešo - Gatis Gedroics-Jurago. Ir skaidrs, ka par pirmo un otro vietu kopvērtējumā norisināsies sīva cīņa. Šobrīd Andri Aizpurieti (127 punkti) no Gata Gedroica-Jurago (125 punkti) šķir tikai 2 punkti.

RWD PRO klasē pjedestāls tika sadalīts šādi:

1. vieta Raivis Galviņš

2. vieta Kaspars Sloka

3. vieta Aleksejs Kreipāns

Šajā klasē situācija ir īpaši interesanta. Par pirmo/otro vietu kopvērtējumā cīnās divi kungi - Raivis Galviņš (130 punkti) un Aleksejs Kreipāns (129 punkti). Punktu starpība ir pavisam niecīga, sportiskā intriga paliks spēkā līdz pašām beigām, un šo faktu īpaši interesantu padara tas, ka abi kungi “333” Ziemas kausā startē ar vienu auto.

“333” Ziemas kausa 2019/2020. gada sezonas noslēdzošais 5. posms norisināsies 14. martā, kad notiks arī kopvērtējuma top 3 braucēju apbalvošana visas klasēs.

Balvas kā vienmēr vērtīgas – 5. posmu atbalsta KGK Kamasa-Tools, dāvinot uzvarētājiem kvalitatīvus instrumentus ar mūža garantiju.

Kopvērtējuma uzvarētāji tiks apbalvoti ar dāvanu kartēm no Addinol smērvielu ražotāja (3. vietas) un Uniroyal riepu dāvanu karti (2. vietas), savukārt visu klašu 1. vietu uzvarētāji tiks pie pieredzes apmaiņas brauciena uz Rustavi International Motorpark trasi Gruzijā, kur gūs neaizmirstamu pieredzi pilotējot Formulu, Mitjet un Legend automašīnas!

Aicinām pieteikt dalību noslēdzošajam, 5. posmam. To var izdarīt “333” mājas lapā.

Uz augšu