Tenisists Štrombahs sasniedz otro kārtu turnīrā Grieķijā

Roberts Štrombahs
Roberts Štrombahs Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijas izlases tenisists Roberts Štrombahs trešdien Grieķijā pārvarēja Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Iraklijas M15 vienspēļu turnīra pirmo kārtu.

Štrombahs, kurš ATP rangā ieņem 673.vietu, pirmās kārtas spēles pirmajā setā bija vadībā ar 5-0 pret spāni Pedro Vivesu Markosu (ATP 582.), kurš turnīrā izlikts ar sesto numuru. Pretinieks pēc pieciem zaudētiem geimiem cīņu neturpināja.

Otrās kārtas sasniegšana Štrombaham devusi vienu ATP ranga punktu.

Latviešu tenisists pārvarējis šī turnīra dubultspēļu sacensību pirmo kārtu. Štrombahs un turks Altugs Čelikbileks, kuri izlikti ar otro numuru, ar rezultātu 6-3, 6-4 pārspēja spāņus Karlosu Sančesu Hoveru un Pedro Vivesu Markosu.

Otrās kārtas jeb ceturtdaļfināla sasniegšana Štrombaham devusi divus ATP dubultspēļu ranga punktus.