Krievijas ekscentriķi "Little Big" aicina Latvijas fanus klausīties "Uno"

"Little Big"

FOTO: publicitātes

Kā zināms, starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā maijā Nīderlandē, ja festivāls netiks atcelts, Krieviju pārstāvēs reiva grupa "Little Big" ar dziesmu "Uno". Šobrīd dziesmas videoklips ir kļuvis par skatītāko no visiem šā gada Eirovīzijas konkursa dalībniekiem.

Video: Grupa sūta video sveicienu arī Latvijai, aicinot noklausīties minēto dziesmu.

Dziesma "Uno" oficiāli klajā laista pagājušajā piektdienā - 13. martā. Dziesmas atpazīstamības veicināšanai grupa uzsākusi virtuālās vides kampaņu - pratību "UNOVision", savukārt dziesmas videoklipam uz doto brīdi jau ir 32,4 miljoni skatījumu "Youtube", tādējādi kļūstot par populārāko dziesmas video no šā gada Eirovīzijas dalībniekiem.

"Little Big"

FOTO: publicitātes

#Unovisionchallange kampaņai starts tika dots līdz ar dziesmas nonākšanu straumēšanas vietnēs, tajā piedalās Krievijas populārākie blogeru veidotāji un arīdzan slaveni aktieri.  Kopumā iegūti jau 55 miljoni skatījumu, kas padara šo kampaņu par rekordistu vietnē TikTok.

"Little Big" izpildīs dziesmu Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālā, kura norise ir plānota 12. maijā, Roterdamā.

Video: "Uno":

Atgādinām, ka "Little Big" 2019. gadā uzstājās arī Rīgā.

Foto: "Little Big" koncertzālē "Palladium".

Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks Roterdamā no 12. līdz 16. maijam.

Latviju konkursā pārstāvēs Samanta Tīna (īstajā vārdā Samanta Poļakova) ar dziesmu "Still Breathing".

Samanta Tīna

FOTO: Lauris Vīksne

Pērn Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā uzvarēja Nīderlandes pārstāvis Dunkans Lorenss ar balādi "Arcade", izcīnot Nīderlandei tiesības rīkot nākamo konkursu.

Uz augšu