Noklausies liepājroka grupas "Bezvējš" jauno smeldzīgo balādi

"Bezvējš"

FOTO: publicitātes

Grupai "Bezvējš" pavasaris ir iesācies muzikāli radoši, un jau šonedēļ klausītājiem tiek prezentēts jaunākais grupas veikums – dziesma "Kas esi tu?". Romantiskā balāde tapusi sadarbībā ar mūziķi un komponistu Fēliksu Ķiģeli.

Suģestējošo melodiju papildina vārdi, kuru autors ir Elmārs Smiltenieks.

"Kas esi tu un kāpēc tu mani sauc? Kāpēc rodas doma uzrakstīt kādu rindu? Kas ir tas, kas ļauj komponēt mūziku? Kāpēc mēs darām dažādas lietas, ko vienkārši varētu nedarīt? Šādi mēs sev jautājam vismaz kādu reizi dzīvē. Bet atbildi diez vai saņemam. Un diez vai vajag saņemt atbildi," tā vārdu autors.

Meklējot sevī atbildi uz šiem jautājumiem, balādei ir tapis videoklips smilšu animācijas tehnikā, ko radījusi latviešu māksliniece Guna Miķelsone. Guna smilšu animācijas tehnikā darbojas kopš 2012. gada un gan kopā ar “Smilšu kino” radošo komandu, gan individuāli uzstājusies kultūras un izklaides pasākumos Eiropā un ASV.

Video: "Kas esi tu?".

Grupa “Bezvējš” ir – vokālists Māris Lūkins, ģitāru spēlē Māris Smiltenieks, soloģitāru Uvis Kalve, basu Raitis Lagzdiņš, bet pie bungām ir Kristiāns Riekstiņš.

Uz augšu