T, 10.08.2022.

Visā Latvijā vietām apgrūtināta braukšana

LETA
Visā Latvijā vietām apgrūtināta braukšana
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Zemes ceļš Mālpilī.
Zemes ceļš Mālpilī. Foto: Edijs Pālens/LETA

Sestdienas rītā apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" operatīvā informācija.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 94 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir Vidzemes šosejas (A2) posmā no Vangažiem līdz Līgatnei un no Smiltenes pagrieziena līdz Virešiem, Valmieras šosejas (A3) posmā no Murjāņiem līdz Strenčiem,  Daugavpils šosejas (A6) posmā no Pļaviņām līdz Pāterniekiem, Jelgavas šoseja (A8) posmā no Jelgavas līdz Meitenei, Liepājas šoseja (A9) posmā no Kalnciema līdz Skrundai, Ventspils šoseja (A10) posmā no Kūdras līdz Strazdei, autoceļa Jēkabpils -Terehova (A12) posmā no Jēkabpils līdz Varakļāniem, autoceļa Grebņeva – Medumi (A13) posmā no Rēzeknes līdz Medumiem un Daugavpils apvedceļa (A14) visā garumā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Bauskas, Daugavpils, Dobeles, Jelgavas, Jēkabpils, Krāslavas, Madonas, Preiļu, Saldus, Tukuma un Valmieras apkārtnē.

Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu - bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu