Interneta tiešraidē varēs noskatīties Džilindžera iestudēto izrādi "Bļitka"

Režisors Dž. Dž. Džilindžers. FOTO: Edijs Pālens/LETA

Interneta tiešraidē 25.marta plkst.20.30 varēs noskatīties režisora Dž.Dž.Džilindžera "Goda teātrī" iestudēto izrādi "Bļitka", informēja kultūras nama "Wiktorija" pārstāvis Uldis Meļķis.

Līdz ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā baudīt kultūru klātienē ir teju neiespējami, norādīja Meļķis, tāpēc kultūras nams "Wiktorija" sadarbībā ar uzņēmumu "Voyvi" sāk ciklu "Straume", aicinot skatītājus palikt mājās un vienlaikus turpināt būt klātesošiem dažādos kultūras notikumos.

25.marta plkst.20.30 sāksies interneta tiešraide no kultūras nama "Wiktorija", kurā būs skatāma "Goda teātra" izrāde "Bļitka".

2016.gadā neatkarīgajā "Goda teātrī" pirmo reizi strādāja režisors Dž.Dž.Džilindžers, ar aktieriem Kasparu Godu un Egonu Dombrovski iestudējot Rasas Bugavičutes-Pēces radīto lugu "Bļitka".

"Bļitka" ir stāsts par divu vīriešu sarunu, kurai vajadzēja notikt. Jānis un Zigmārs satiekas uz aizsalušā Liepājas kanāla - viens uz ledus dzīvo jau nedēļu, iekārtojis sev kārtīgu bļitkotāja telti, otrs - dodas pašam nezināmā virzienā pēc samērā vētrainas nakts "Fonteinā".

Viens ir pārguris no ģimenes dzīves pienākumiem un atbildības uzņemšanās pārējo priekšā, otrs cenšas aizmukt no lēmumu pieņemšanas, ka nu taču beidzot tā kā būtu jāsāk dzīvot pieauguša vīrieša dzīve - ar bildinājumu un bērniem. Rezultātā - pārliecinot viens otru par to, kā tad labāk būtu rīkoties, viņi atbild tieši uz sev būtiskajiem jautājumiem par to, kā būt, par izrādi pavēstīja Meļķis.

Izrādei tapt palīdzējis arī mākslinieks Varis Siliņš. Biļetes tiešraides pieejai par pieciem eiro var iegādāties "www.bezrindas.lv". Katram pircējam, kurš iegādāsies biļeti, tiks nosūtīta pieeja tiešraidei. Tādējādi izrādi par vienas biļetes cenu varēs vērot visi tie, kuri atrodas vienkopus - vienā dzīvojamā vietā.

Notikuma vietā, kultūras namā "Wiktorija" atradīsies tikai izrādes dalībnieki, filmētāji un tehniskais personāls, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

Uz augšu
Back