T, 17.08.2022.

Dienvidkorejā Covid-19 gadījumu skaits pārsniedz 10 000

LETA/DPA
Dienvidkorejā Covid-19 gadījumu skaits pārsniedz 10 000
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: AFP / Scanpix

Dienvidkorejā inficēšanās gadījumu skaits ar jaunā koronavīrusa slimību Covid-19 ir pārsniedzis 10 000, piektdien paziņoja Korejas Slimību kontroles un profilakses centrs Seulā. 

Pēdējās diennakts laikā inficēšanās gadījumu skaits pieauga par 86 līdz 10 062, bet nāves gadījumu skaits palielinājās par pieciem, sasniedzot 174.

Pēdējās trīs nedēļās Covid-19 infekcijas gadījumu skaits Dienvidkorejā ir pieaudzis par apmēram 100 jauniem gadījumiem dienā. Jauno gadījumu skaita samazināšanās tendence sākās martā pēc februāra beigās sasniegtas kulminācijas, kad bija reģistrēti vairāk nekā 900 jaunu infekcijas gadījumu dienā.

Ceturto dienu pēc kārtas Seulā un apkārtesošajā Gjongido provincē tika reģistrēti vairāk jaunu infekcijas gadījumu nekā līdzšinējā uzliesmojuma epicentrā - Degu pilsētā un apkārtējā Gjonsanpukto provincē. 

Turpināja arī pieaugt "importēto" infekcijas gadījumu skaits pacientiem, kas nesen atgriezušies no ārvalstīm. "Importēto" gadījumu skaits pieauga par 22, sasniedzot 264.

Lai samazinātu risku inficēties no "importētajiem" gadījumiem, visi valstī iebraukušie kopš trešdienas tiek ievietoti divu nedēļu karantīnā.  

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu