"The Weeknd" jaunais albums otro nedēļu numur 1
Dua Lipa numur 4

The Weeknd

FOTO: Ekrānuzņēmums

Kanādiešu dziedātāja Eibela Tesfeja (Abel Tesfaye) aka "The Weeknd" jaunais albums "After Hours" turpina dominēt ASV pieprasītāko albumu Billboard 200 topa 1. vietā, ziņo "billboard.com".

Nedēļas griezumā jaunais albums pārdots 138 000 vienību, liecina mūzikas un video pārdošanas apjomu izsekošanas sistēmas «Nielsen SoundScan» dati.

"After Hours" ir ceturtais 30 gadus vecā mūziķa studijas veikums, kas seko 2018. gada "My Dear Melancholy" un 2016. gada "Starboy".

TVNET: Albuma apskats: The Weeknd «Starboy».

Platē iekļautas 16 kompozīcijas, tajā skaitā šobrīd atpazīstamākais albums singls "Blinding Lights".

Noklausies albumu.

2. vietā ar kāpumu no 62. uz 2. vietu Austrālijas poproka grupa "5 Seconds of Summer" ar jauno albumu "Calm". Nedēļas griezumā albums pārdots 133 000 vienību, liecina mūzikas un video pārdošanas apjomu izsekošanas sistēmas "Nielsen SoundScan" dati.

Video: 5 Seconds of Summer "Easier".

25 gadu vecais Filadelfijas reperis "Lil Uzi Vert" (īstajā vārdā Saimīrs Vuds) ar jauno albumu "Eternal Atake" (Generation Now/Atlantic) noslīdējis uz 3. vietu. Pārdoti 84 000 vienību.

"Lil Uzi Vert"

FOTO: publicitātes

Britu popzvaigzne Dua Lipa ar savu jauno albumu "Future Nostalgia" startē tikai 4. vietā - 66 000 vienību.

Dua Lipa

FOTO: www.dualipa.com

Sietlas grandžroka pionieri "Pearl Jam" ar ilgi gaidīto jauno studijas plati "Gigaton" startē 5. vietā. Albumu producējusi pati grupa un Džošs Evanss (Josh Evans), kas agrāk kā skaņu inženieris strādājis ar grupu "Soundgarden". Ierakstā Evanss iespēlējis arī vairākas taustiņu partijas. Lasi TVNET recenziju! 

6. vietā amerikāņu reperis Lil Baby (īstajā vārdā Dominique Armani Jones) ar savu otro albumu «My Turn» (Quality Control/Motown). 

Uz augšu