"Positivus" festivāls šogad nenotiks

Ieskats festivāla "Positivus 2019" noslēdzošās dienas norisē FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Ņemot vērā ārkārtas situāciju pasaulē, festivāla "Positivus" rīkotāji informē, ka šovasar festivāls nenotiks. "Festivāls nevar notikt mākslinieku, mūziķu, visa tehniskā personāla, bet, pats galvenais, jūsu - festivālu apmeklētāju veselības drošības dēļ," teikts festivāla rīkotāju paziņojumā.

"Šī ir ārkārtas situācija, kurā mēs visi esam pirmo reizi. Īsā laika posmā pasaule ir pilnībā mainījusies. Laikā, kad daļa cilvēku cīnās par svarīgāko – cilvēka dzīvību - dažādas grūtības piedzīvo ikkatrs. Šā paziņojuma rakstīšana ir grūtākais, ko nācies darīt festivāla  trīspadsmit gadu pastāvēšanas laikā, jo mums jāpaziņo, ka 2020. gada vasara būs bez Positivus festivāla un festivāls tiek pārcelts uz 2021. gadu," teikts paziņojumā.

Diemžēl pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumi visā pasaulē liek māksliniekiem atcelt koncertus, bet festivālu organizatoriem - rakstīt atcelšanas paziņojumus mūsu visu veselības un drošības labā.

"Šīs vasaras plānotais Positivus mums visiem bija ļoti īpašs. Mums izdevās izveidot lielisku mākslinieku programmu un par to saņēmām sen nepieredzētu jūsu atbalstu, kas tieši atbalsojās biļešu tirdzniecības rezultātos. Šajā situācijā, kad tik daudz neskaidrību un bažu, varam apsolīt, ka darīsim visu, lai šā gada programmu varētu lielā mērā pārcelt uz nākamo festivālu. Sarunas ar māksliniekiem jau notiek, un tās ir cerīgas," teikts paziņojumā.

Biļetes, kuras jau iegādātas, būs derīgas uz pārcelto festivālu 2021. gadā. 

Foto: Positivus 2019 otrā diena: viesu stils.

Uz augšu
Back