Ķirps: vakara ēšana ir "sumo diēta", kā strauji uzņemt svaru. Kuņģim ir jāguļ jau septiņos
Eksperta padomi

FOTO: Kadrs no video, Facebook

Viscerālais un rekonektīvo frekvenču terapeits Artūrs Ķirps par dzīvesveidu, kas palīdz uzturēt labu veselību, par steigas postošo dabu un kāpēc vajag pateikties savām slimībām, šoreiz raidījumā “Tuvāk sev ar Annu Rozīti” .

Artūra Ķirpa atziņas:

Ja aizejam pie kāda speciālista un netiek analizēts pilnīgi viss - gan emocionālais, gan fiziskais, gan uzturs, gan miegs, gan ūdens, principā ilgtermiņa rezultāti pat nav iespējami. Šī veseluma pieeja ir ļoti būtiska.

Es teiktu, vistransformējošākā lieta no ieteikumiem, ko cilvēks pamaina, kas izmaina viņa gan emocionālo, gan fizisko stāvokli, ir iet gulēt ar tukšu vēderu!  Ja ejam gulēt pārēdušies, stundu laiks mūsu atpūtai saīsinās, bet orgāniem ir jāatpūšas. Aizkuņģītim uz 21:00 jāčuc, kuņģim jau 19:00.

Tad, kad aizveram actiņas ciet, kuņģa vārstiņš aizveras. Tas, kas ir kuņģī uz nakti, tas tur pūst līdz rītam un prasa enerģiju. Kad vajag ko miegā kārtot emocionāli, kuņģis saka: sorry, mēs te gremojam karbonādi.

Ir ļoti daudz bērnu, kurus ir ļoti grūti izvilkt ārā no gultas no rīta, lai gan viņiem būtu jāmodina vecāki. Tas ir saistīts ar ēšanu uz nakti? Jā, ar cukuriem un ēšanu.

Vakara ēšana Ķīnā saucas “sumo diēta”, kā uzņemt lieko svaru.

Ir jāiet gulēt šodienā un jāmostas rītdienā. 

Katra slimība mums kaut ko stāsta, kaut ko māca. Tā uz to arī jāskatās. Ar pateicību. Tad, kad sākam ar kaut ko cīnīties, principā mēs vienmēr zaudēsim. Cīņa ar slimību, cīņa ar kaut ko ir zaudējums. Pieņemšana un atpazīšana, un sevis transformēšana caur to, tur vienmēr ir rezultāts.

Kas ir piens? Piens ir dzīvnieku izcelsmes augšanas hormons, kurš domāts spalvainam, ragainam lopiņam, lai nobarotu viņu ļoti ātri.

Garīga prakse ir dzīvot skaistu Zemes dzīvi. Kāpēc viens cilvēks steidzas, otrs nesteidzas? Kāpēc vienam liekas, ka lietaina diena ir kaut kas slikts, ir jābēdājas? Otrs iziet ārā un priecājas par lietu. No kurienes tas nāk? Kaut kur ir sēkla, kaut kur tā programma par to tika ielikta. 

Sievietes - jūs esat radošas būtnes! Jums ir jārada. Ja jums nav acīs dzirksteles radīšanai, principā sievietei acis izdziest ar laiku. Protams, ir jābūt platformai, drošībai un stabilitātei, ko rada vīrietis, uz kuras sieviete var dejot un radīt.  

Tā kā Hipokrats teica, ka visas slimības nāk no zarnām, no vēdera.

Ar ko es dodos gulēt, ar to es mostos! 

Pīpēšana nomāc intuīciju.

Ir ļoti grūti palīdzēt kādam, kurš apzināti negrib būt vesels. 

Lai baudas kļūst par svētku dienām! Ja bauda kļūst par ikdienu - tā ir atkarība. 

Nonākt miera stāvoklī šūnu līmenī, lietojot kafiju, nav iespējams. Tiek kairinātas virsnieres, izdalās adrenalīns. Un ķīmiski ķermenis ieiet izdzīvošanas stāvoklī. Pārslēdzas uz simpātisko sistēmu. Lai cik dīvaini būtu, hroniskajiem kafijas lietotājiem atsakoties no kafijas, viņi novēro enerģijas pieplūdumu un iestājas miers. Gremošana sakārtojas un acīs parādās skaidrība. Pārejas posms, kā jebkurai narkotikai, nav foršs, tas gan. 

Miegs, ūdens, kustība un uzturs, ja šos cilvēks nevar sakārtot, nav laika, tad māju uzcelt uz šķībiem pamatiem ir ļoti grūti. 

Šis ir izaugsmes laiks, viennozīmīgi! Ģimenes sajūt tādu kopību, kādu nav sajutušas nekad. Mēs varam apstāties - sadzirdēt sevi, pajautāt, kā bērniem iet - kā viņi jūtas... Un palikt pie vērtībām, kuras mēs varam atklāt tieši tagad. 

Garīgā prakse ir dzīvot skaistu Zemes dzīvi! Dzīvot kā vīrietim, pieredzēt sevi kā tēvu un vīru. Iet dabā - pateikties par dabu. Nekas nav pašsaprotams, ir jābūt pateicīgam. 

Visu sarunu skaties YOUTUBE  kanālā “Tuvāk sev ar Annu Rozīti” .

Jauni raidījumi turpmāk notiks katru otrdienu 18:00 

Uz augšu
Back