Festivāls "Summer Sound" pārcelts uz nākamo vasaru
Zināmi datumi - 23. un 24. jūlijs

Summer Sound

FOTO: publicitātes

Ņemot vērā situāciju valstī, festivāla organizatori ir pieņēmuši lēmumu festivālu "Summer Sound" pārcelt uz 2021. gada vasaru – 23. un 24. jūliju, saglabājot visu līdz šim izziņoto programmu.

"Lai arī, kā jau daudzi, cerējām uz pozitīvāko iznākumu un to, ka desmitais festivāls "Summer Sound" šogad varēs norisināties kā ierasts, diemžēl mums ar smagu sirdi ir jāsaka, ka festivāls tiek pārcelts uz nākamā, 2021. gada, vasaru, jo nav nekā svarīgāka par visu mūsu līdzcilvēku drošību un veselību. Kopš pirmajām runām par iespējamo pasākumu norises aizliegumu šajā vasarā, esam visu laiku paralēli strādājuši pie alternatīviem festivāla norises scenārijiem, lai vienotos par labākajiem risinājumiem ar māksliniekiem un festivāla atbalstītājiem un varētu sniegt mūsu apmeklētājiem iespējami precīzāku un pilnīgāku informāciju par festivāla pārcelšanu uz nākamo gadu,” komentē festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Ieguldītais darbs ir rezultējies tajā, ka patlaban visi šajā gadā apstiprinātie festivāla mākslinieki ir piekrituši uzstāties arī 2021. gada festivālā, tādējādi ļaujot pilnībā saglabāt festivāla mākslinieku programmu. Festivāla "Summer Sound" programmā ir izziņotas franču dīdžeja Kungs, DJ Regard, dīdžeju dueta Ofenbach, grupu Mumiy Troll, Musiqq, "Jumprava", "Singapūras satīns", Astro’n’out, "Dagamba", repera Gacho, mūziķa Ralfa Eilanda un citu mākslinieku uzstāšanās.

Visas iegādātās biļetes uz festivālu ir derīgas un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu Summer Sound 2021. gada 23. un 24. jūlijā. Biļešu tirdzniecība summersound.lv mājaslapā turpinās uz 2021. gada festivālu. Precizējošas detaļas par festivāla "Summer Sound" norisi 2021. gadā tiks paziņotas laika gaitā.

Foto: Ar čigānu pankiem "Gogol Bordello" noslēdzies festivāls "Summer Sound".

Uz augšu