29 gadu vecumā miris daudzsološais mūzikas producents Matīss Runtulis

Matīss Runtulis FOTO: facebook.com

6. maijā 29 gadu vecumā mūžībā aizsaukts daudzsološais mūzikas producents un multiinstrumentālists Matīss Runtulis (7.03.1991. – 6.05.2020.) jeb "Mr. Myster".

Skumjo ziņu sociālajos tīklos pavēstījusi Matīsa mamma Sanita Tauriņa.

"Vakardienas rīts mums atnesa nežēlīgu ziņu – mūsu mīļais Matīss ir aizgājis un nekad vairs neatgriezīsies. Tas ir ļoti sāpīgi, un tagad to ir jāmēģina aptvert," vēsta Tauriņa.

"No mums ir paņemts viss. Nekas vairs nav palicis – vien pilnīgi iztukšots skatiens nākotnē. Matīss bija ļoti LABS cilvēks. Viņš bija sirsnīgs un pārlieku dāsns. Laikam viņa jūtīgums bija tas, kas viņu salauza. Mēs viņu nenosargājām, un tagad mums ar to ir jādzīvo.

Mīļie vecāki, sargiet savus bērnus no JAUNĀ ĻAUNĀ. Esiet acīgi, uzstājīgi, ja nepieciešams – metiet toleranci pie malas un lieku reizi pārliecinieties, ka ļaunais Jūs neaptin ap pirkstu. Tas uzglūn un gaida mirkli, kad Jūsu mīļie būs nepasargāti, lai pavedinoši ieripotu, iedūmotu, ielītu un beigās pārņemtu visu.

Mēs cīnījāmies, bet TAS uzvarēja. Matīs, mēs Tevi ļoti, ļoti mīlam," ieraksta beigās vēsta Matīsa vecāki Sanita Tauriņa un Viktors Runtulis, kurš tautā pazīstams arī kā “Cabaret” tēvs.

Matīss jeb "Mr.Myster" muzikālo karjeru sāka kā ģitārists un gāja cauri dažādu žanru periodiem – pirmsākumi meklējami rokmūzikā, turpinot ar džezu un visbeidzot nonākot līdz elektronikai. Kompozīcijās dzirdami dzīvie instrumenti un skaņas, kuras mūziķis pats raksta, samplē un apstrādā. Dzīvās uzstāšanās vienmēr bija piedzīvojums, priekšnesumus bieži pavadīja videoprojekcijas, kā arī "Mr.Myster" labprāt dalīja skatuvi ar citiem izpildītājiem - pārsvarā džeza mūziķiem.

Uz augšu
Back