Uģis Kuģis par to, kā pāriem izturēt kopā būšanu pandēmijas laikā

Uģis Kuģis

FOTO: TVNET

Kas būtu tas, ko šobrīd, dzīvojot mājās, pašpasludinātais vēdiskais astrologs Uģis Kuģis ieteiktu pāriem?

"Vienmēr jāatrod laiks sev, arī mājās. Pabūt ar sevi, tāpēc ka mēs viens no otra šobrīd ātrāk piekūstam. Agrāk varējām aiziet uz darbu, iziet ārā pastaigāties, bet tagad mājās spriedze var ļoti ātri sakrāties. Palasi grāmatu vai paskaties video, bet dari to viens pats. Personībai ir nepieciešams laiks ar sevi," uzsver STV Pirmā! raidījumā "Starp mums runājot..." Uģis Kuģis.

Kā delikāti pateikt otram, ka vēlos būt viens vai viena? "Tas otram jājūt. Sievietēm ir tā problēma, ka viņa visu laiku dzīvo citiem un aizmirst sevi. Padzīvot sev. Tāpēc vīrietim ir jājūt tas. Es jūtu, ka sievai visa ir par daudz un viņa ir piekususi, tad es izeju ar bērnu, mazo Tamalu ārā," stāsta Kuģis. 

Kas vīram ar sievu būtu jādara kopā? "Iesaku kopā būt brokastīs, pusdienās un vakariņās. Un katru vakaru, kaut vai 20  minūtes aprunāties divatā, nevis kad pa vidu ir kaķis vai bērns vai vēl sazin kas. Saprast, kā otram gājis, kas paticis vai nepaticis, kā jūtas u.tml. Tā ir liela vērtība šobrīd," uzsver Uģis Kuģis. 

Uz augšu