Tīrākai videi un pašu priekam – 100 veidi, kā palīdzēt Zemei
Jauna grāmata bērniem

FOTO: pixabay.com

Saausieties, skolēnu vecāki! Krāsainā un informatīvi bagātā grāmata "100 veidi, kā tu vari palīdzēt Zemei" palīdzēs jums jēgpilni nodarbināt bērnus, tā palīdzēs bērniem uzzināt, kā ikviens no mums var piedalīties dabas aizsardzībā, un jūsu kopīgā darbošanās tiešām palīdzēs Zemei kļūt tīrākai. 

Par klimatu un apkārtējās vides aizsardzību jādomā tikai politiķiem un lielām organizācijām? Nē, daudz varam darīt mēs paši un ik dienas. Katram bērnam skaidrs, ka ir vitāli svarīgi saglabāt mūsu zilo planētu, zaļos mežus un daudzveidīgu sugu pārpilnos ūdeņus. Kļūt par vides sargātāju nemaz nav sarežģīti. Kopā darbojoties, pasaule kļūst tīrāka un ģimene – draudzīgāka. Šajā krāsainajā grāmatā, kas domāta jaunākā skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem, apkopoti simts padomi un vienkārši paņēmieni, kā aizsargāt dabu, vidi un klimatu. Pašlaik, kad tik grūti izdomāt, kā jēgpilni un interesanti nodarbināt savu mīļo skolēnu, “100 veidi kā palīdzēt Zemei” ir labs palīgs.

Saprātīgi un viegli īstenojami uzdevumi, interesanti fakti un ierosinājumi būs labs veids, kā pavadīt laiku gan pilsētas, gan lauku bērnam. Ja ģimene taupa elektrību, saprātīgi iepērkas, radoši otrreizēji izmanto lietas, tā palīdz zemes ekosistēmai. Rīkojoties kopā un plānoti, šīs vienkāršās darbības sagādā prieku un gandarījumu. Klimata un apkārtējās vides aizsardzība kļūst par ģimenes kopīgu izaicinājumu labākas pasaules radīšanai.

“100 veidi, kā palīdzēt Zemei”

FOTO: Publicitātes foto / Zvaigzne ABC

Lasīšanu vēl vērtīgāku padara izziņas materiāls par vidi un dabu. 

No vācu valodas tulkojusi Sarmīte Lomovceva.

Pieejama arī e-grāmata.

Ārkārtas situācijas laikā Zvaigznes grāmatas iespējams iegādāties arī e-grāmatnīcā, pasūtot ar piegādi. Kā arī pieejamas e-grāmatas (grāmatas elektroniskā formātā).

Tāpat iespējams piezvanīt uz savu tuvāko Zvaigznes grāmatnīcu, telefoniski pasūtīt kāroto un veikalā ierasties tikai, lai paņemtu gatavu paciņu un samaksātu. 

Uz augšu