Kā izskatās "Street Food" divu metru attālumā Kalnciema kvartālā

Iespēja izsalkušajiem - "Street -2m- Food" Kalnciema kvartālā

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Šogad likās, ka ilggadēji iemīļotais Kalnciema kvartāla Street Food festivāls nenotiks, tomēr ir rasta iespēja darboties arī krīzes apstākļos. Sākot no 14. maija, “Street -2m- Food” Kalnciema kvartālā notiks katru nedēļu no trešdienas līdz piektdienai no plkst. 12.00 līdz 20.00. 

Šī būs ne tikai iespēja daudzajiem jauntapušajiem pavāriem paņemt brīvdienu no gatavošanas vai vienkārši iepriecināt sevi ar kaut ko atšķirīgu, bet arī atbalsts vietējiem uzņēmumiem, kuri atrodas dīkstāvē pandēmijas dēļ.

Katru dienu dosim iespēju tikai 4-5 tirgotājiem – Street Food dalībniekiem vienlaikus atrasties Kalnciema kvartāla pagalmā un nodrošināsim cilvēku aprites kontroli, lai tiktu ievērotas visas prasības par 2 metru distanci, iespējas dezinficēt rokas un vienlaicīgi kopā atrastos ne vairāk kā 2 cilvēki.

Tiek domāts arī par dažādiem radošiem risinājumiem, kas palīdzētu cilvēkiem ievērot distanci. Pagalmā tiks izvietoti galdi ēdiena baudīšanai turpat uz vietas, tāpat arī būs arī iespēja piebraukt ar auto un paņemt ēdienu līdzi. Darbosies Kalnciema kvartāla kafejnīca – Vīnu veikals, kas piedāvās dažādus dzērienus.

Katrā reizē piedalīsies īpaši izvēlēti Street Food pārstāvji, kuru piedāvājums aptvers gan iecienīto burgeru-kebabu virzienu, turpat uz vietas gatavotas picas un vismaz vienu eksotisku virtuvi, kā arī saldumus, piemēram, gardās pankūkas, milzu vafeles vai mājas saldējumu.

“Street -2m- Food” sāk ar 3 dalībniekiem: “Vegstop”, “MyPlov”, “El Santo X” un, protams, Kalnciema kvartāla kafejnīcu.

Uz augšu