Pases un personas apliecības pagaidām izsniegs tikai pēc iepriekšēja pieraksta

FOTO: Edijs Pālens/LETA

No šodienas līdz ārkārtējas situācijas atcelšanai Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) personu apliecinošus dokumentus noformēs un izsniegs tikai pēc iepriekšēja pieraksta, atceļot pakalpojuma saņemšanas iespēju rindas kārtībā, informēja PMLP.

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ, pārvaldes galvenā prioritāte ir klientu un darbinieku drošība un veselība. Jaunā klientu apkalpošanas kārtība ļaus kontrolēt un ierobežot pulcēšanās radītos riskus un pasargāt gan klientus, gan darbiniekus no draudiem veselībai.

Tāpat, lai samazinātu uzturēšanās laiku klientu apkalpošanas zālē, ir iespējams ātri un ērti izmantot arī elektronisko pakalpojumu "Pieteikšanās personu apliecinoša dokumenta izsniegšanai" portālā "Latvija.lv". Šis pakalpojums ļauj pieteikties dokumentu iesniegšanai pases vai personas apliecība noformēšanai un veikt valsts nodevas maksājumu par dokumenta izsniegšanu jau iepriekš.

Minētajā e-pakalpojumā ir iespēja izvēlēties gan pakalpojuma saņemšanas vietu, gan datumu un laiku.

Pārvaldes Rīgas nodaļās ir vislielākais apkalpojamo klientu skaits, tāpēc PMLP aicina pakalpojuma saņemšanai izmantot arī pārējās 26 pārvaldes teritoriālās nodaļas citās Latvijas pilsētās.

Informācija par kontaktiem iepriekšējā pieraksta veikšanai ir pieejama PMLP mājaslapā.

Uz augšu
Back