"Splendid Palace" piedāvā erotiku

Erotisse FOTO: kadrs no filmas

Uz kinoteātra "Splendid Palace" lielā ekrāna maija beigās tiek piedāvātas vairākas erotiskas īsfilmas. Kinoteātris piedāvā noskatīties septiņas labākās, kaislīgākās un seksīgākās īsfilmas no īsfilmu festivāla "Best Erotic Shorts".

Īsfilmas tiks demonstrētas trīs seansos - ceturtdien, 28. maijā plkst. 21.15, piektdien, 29. maijā plkst.19.00 un 21.00.

Uz vienu seansu tiek tirgotas tikai 25 biļetes. Rūpējoties par skatītāju drošību, personas ar redzamām elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu un iesnām, kā arī paaugstinātu ķermeņa temperatūru (pie ieejas apmeklētājiem tiks mērīta ķermeņa temperatūra) kinoteātrī “Splendid Palace” netiks ielaistas.

Īsfilmas oriģinālvalodās ar subtitriem latviešu valodā. Vecuma ierobežojums: +18.

Programma

1. Pēdējās vasaras atmiņas (A Memory of Last Summer), Polija, 2013, režisori Kuba Griževskis (Kuba Gryżewski) un Ivo Krankovskis (Ivo Krankowski), 11 min.

Varšava, 1980. gadu vidus. Kad šķita, ka Ziemassvētku ballīte ar vecākiem nevarētu būt vēl garlaicīgāka, Basija negaidīti satiek kādu ļoti pazīstamu…

2. Erotisse, Francija, 2015, režisore Ženevjēra Albēra (Genevieve Albert), 7 min.

Francis ļoti vēlas pārgulēt ar Klāru. Taču Klāra īsti nevēlas pārgulēt ar Francisu. Mīlas hronika bez seksa.

3. Ietekme (Impact), Spānija, 2018, režisors Hektors Romance (Hèctor Romance), 15 min.

Sigura nodoms ir pārsteigt viesus savā dzimšanas dienas ballītē, bet nekas nenotiek tā kā plānots. Ieskauts ierobežotās situācijās, galvenais varonis nokļūst bezdibenī, pilnībā zaudējot kontroli.

4. Choc Ice, Spānija, 2017, režisore Sadraka Zmora (Sadrak Zmork), 9 min 37 s.

Kamēr sieviete gatavo ēdienu un klāj galdu divām personām, viņa piedzīvo erotiskas fantāzijas.

5. Spogulis (Mirror), Brazīlija, 2013, režisore Žuliana Mileiru (Juliana Milheiro), 15 min.

Pāra ikdienas dzīve vannasistabā strādā kā termometrs attiecībām, un spogulis kalpo kā vēl viena perspektīva.

6. Šķīstais ekrāns (Pure Screen), Spānija, 2018, režiosors Havjērs Fariss (Javier Farías), 8 min 30 s.

Serdžio ierodas “café-restaurant’’ un viņa acis nekavējoties pieķeras Laurai – skaistai, intelektuālai meitenei. Intravertās būtības uzveikts, Serdžio nolemj izveidot savu fantāziju ar Lauru. Viņa plānā ir iztēles, libido un tehnoloģiju apvienojums.

7. Bauda (Pleasure), Zviedrija, 2013, režisore Ninja Tiberga (Ninja Thyberg), 15 min.

Porno filmēšanas aizkadrā aktieri trenējas visdažādākajām pozām. Klīst baumas, ka viena no meitenēm veic dubulto anālo... Satriecoša filma par savdabīgas darba vides intrigām.

Uz augšu
Back