Jauns radošās apvienības "Spiediens" šovs - "Divi metri"

"Spiediens"

FOTO: publicitātes

Radošā apvienība "Spiediens" radījuši pirmo online šovu ar nosaukumu "Divi metri". Tas būs jauns tiešraides interneta TV formāts ar ierastu, tautā zināmu un vienmēr gaidītu - pozitīvu atmosfēru, vieglu humoru, labu mūziku, improvizācijas tehnikām un īpašiem viesiem. Pirmās divas sērijas tiks translētas 28. maijā, plkst. 20:00 speciāli veidotā straumēšanas vietnē.

Desmitās sezonas noslēgums radošajai apvienībai "Spiediens" izvērsās visai neierasts – ar desmit izrāžu un aptuveni tikpat meistarklašu pārcelšanu.

"Atlika pielāgoties un uzsākt darbu pie kā jauna. Tā teikt – pārsteigt pašiem sevi un, cerams, arī mūsu draugus, pavisam drīz visu vērtējumam, nododot pirmo online šovu ar nosaukumu "Divi metri"," teikts preses paziņojumā.

"Bieži esam sastapušies ar jautājumu – kāpēc neesat redzami TV? Pavisam vienkārši – jo improvizācija ir „dzīvais” jeb „klātesošais” formāts, bet TV formāts prasa lielus līdzekļus, lai to atspoguļotu kvalitatīvi. Arī daudzas lietas – pamatā tehniskas – tiek iepriekš sagatavotas, lai aktieri tiešām varētu improvizēt un tas būtu saprotams skatītājiem ekrāna otrā pusē. Neliegšos, ka šis būs liels izaicinājums mums visiem, bet man vienmēr ir bijusi pārliecība par mūsu komandu un arī šoreiz ir, redzot ar kādu degsmi viņi visi strādā pie šī projekta," stāsta "Spiediens" producents Krišjānis Caune.

Jaunais šovs, sadarbībā ar kompāniju Filmory Production, norisināsies tiešraidē, tādējādi vēl vairāk paspilgtinot improvizācijas spontanitāti.

Liela loma šovā būs arī skatītājiem. Jā, jā, tā nav nekāda drukas kļūda, jo tieši skatītāji, atrodoties pie saviem ekrāniem varēs ietekmēt šova gaitu, dot noteiktas vadlīnijas aktieriem un redzēt uzreiz rezultātu. 

"Ar Radošo apvienību sadarbojamies jau labu laiku, un mums patīk gan viņu kvalitātes prasīgums, gan neizsīkstoša kāpšana ārpus komforta zonas. Arī šis projekts būs kārtējais apliecinājums tam. Vienu es varu pavisam droši teikt – vai tā ir izrāde, vai tas ir filmēšanas laukums - katru reizi mēs kopā smejamies," papildina Filmory Production radošais direktors, Mārtiņš Šulte.

"Divi metri" pirmo reizi ēterā būs redzams ceturtdienas vakarā - 28. maijā, plkst. 20:00, demonstrējot uzreiz divas sērijas pēc kārtas. Šovam ir noteikta simboliska maksa, cerībā segt tehniskās izmaksas. Skatītājiem būs iespēja iegādāties vienu biļeti, kas nozīmēs piekļuvi šovam vienai IP adresei, kā arī iegādāties vairākas biļetes, kur katra nākamā biļete jau būtu finansiāls atbalsts projektā iesaistītajiem radošajiem cilvēkiem.

Pirmajās divās sērijās būs redzami Radošās apvienības pamatsastāva aktieri: Juris Kozlovskis, Līga Putniņa, Artūrs Breidaks, Mārtiņš Bitāns un Krišjānis Caune. Mūziku nodrošinās jauna muzikālā apvienība ar veciem mūziķiem speciāli šim projektam – Adventures of Sasha, bet pie dīdžejpults būs pazīstamais DJ Kress.

Vairāk informācijas, kā arī biļetes tiešraides šovam iespējams iegādāties – www.spiediens.com.

Uz augšu