Lai nodrošinātu enerģiju nākamajai dienai, vitāli svarīgs ir arī kvalitatīvs miegs. Noteikts gulētiešanas un celšanās grafiks ilgtermiņā uzlabos miega kvalitāti.
3. Ķermenis ir tavs templis – uzturi to labā formā
Patlaban visbiežāk kājām noietais maršruts ir pārdesmit soļi virzienā no guļamistabas uz virtuvi. Ikdienas dzīvesveids kļuvis mazaktīvāks, taču to pašu nevarētu teikt par uzņemto kaloriju daudzumu. Ķermeni jācenšas nodarbināt tikpat aktīvi kā iepriekš. Laiku, kas iepriekš pavadīts, nokļūstot no punkta A līdz punktam B, varam izmantot rītarosmei.
Savukārt iemīļotās TV pārraides skatīšanos iespējams apvienot ar kādu tiešsaistes sporta nodarbību.
4. Lai labo emociju glāze vienmēr puspilna, nevis pustukša
Uzturēt optimistisku dzīves skatījumu krīzes laikā var būt grūti, taču tas ir ļoti svarīgi garīgajai veselībai. Šobrīd viegli piedzīvot satraukumu, nedrošību un bailes, ko radījušas negatīvas ziņas vai neziņa par nākotni. Taču laimes sajūtas radīšana cilvēka vispārējam noskaņojumam sniedz vairāk ieguvumu nekā negatīvo ziņu plūsma. "Ļaujies piešķirt nedalītu uzmanību situācijām, kuras sagādā gandarījumu, piemēram, kopā būšanas mirkļiem ar ģimeni, maltīšu ieturēšanai vai grāmatu lasīšanai. Reizi dienā apstājies, ieelpo un piedomā par trim lietām, par kurām vari pateikties. Iedrošini arī citus rīkoties tāpat, jo dažreiz mazās lietas dzīvē var izraisīt lielas korekcijas un pozitīvs skats uz dzīvi var kļūt par vērtīgu ieradumu," stāsta stāsta “Artistry” skaistuma eksperts Andžejs Savickis.