Lidlaukā "Spilve" Rīgā norisināsies vērienīgs autokoncerts 500 mašīnām

FOTO: publicitātes

Lidlaukā Spilve Rīgā 11. jūnijā notiks autokoncerts ar grupu "Labvēlīgais tips", "Astro’n’out", "Pienvedēja Piedzīvojumi" un "Rīgas Modes" uzstāšanos.

Autokoncerts lidlaukā Spilve Rīgā, Daugavgrīvas ielā 140 norisināsies 11. jūnija vakarā, un to piedāvā festivāls Summer Sound. Autokoncertā uzstāsies Latvijā iecienītas grupas – "Labvēlīgais tips", "Astro’n’out", "Pienvedēja Piedzīvojumi" un "Rīgas Modes". Koncertu starplaikā par patīkamas atmosfēras uzturēšanu rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.  

Koncertā varēs ierasties tikai ar vieglajām un apvidus automašīnām, un kopskaitā vietas pietiks līdz pat 500 auto, tādējādi padarot autokoncertu lidlaukā par līdz šim vērienīgāko autokoncertu Latvijā. Labākai redzamībai koncerta teritorijā tiks nodrošināti vairāki videoekrāni, bet grupu muzikālo izpildījumu varēs baudīt īpaši izdalītā radio frekvencē automašīnu skaļruņos. 

"Ņemot vērā notikumus Latvijā un pasaulē, kas ierobežo arī pasākumu norisi, esam nolēmuši pielāgoties esošajai situācijai un piedāvāt cilvēkiem izbaudīt mūziku šim laikam drošā veidā – autokoncertā. Tā kā mūsu prioritāte ir drošība, būsim parūpējušies par dažādiem risinājumiem koncerta drošai un ērtai baudīšanai. Autokoncerts lidlaukā "Spilve" būs lieliska iespēja tā apmeklētājiem izbaudīt kultūras pasākumu, pēc kuriem daudzi šobrīd ir krietni noilgojušies, kā arī uzstāties māksliniekiem, kuru koncertdzīve šobrīd ir teju gandrīz apstājusies," par autokoncerts lidlaukā "Spilve" stāsta tā organizators Uldis Pabērzis.

Autokoncerta laikā automašīnu atstāt būs ļauts tikai tad, ja būs nepieciešamība apmeklēt labierīcības, kuras būs pietiekamā skaitā, novietotas drošā attālumā un tiks regulāri dezinficētas. 

Autokoncerta lidlaukā biļešu cena ir sākot no 50 eur par automašīnu, biļetes tuvāko dienu laikā būs iespējams iegādāties www.aula.lv. Automašīnā var atrasties viena persona vai vairākas personas no vienas mājsaimniecības. Biļešu skaits ierobežots.

Iebraukšana koncerta teritorijā, sākot no 16.30 līdz 18.00. Koncerta noslēgums – 23.00.

Pirms ierašanās pasākuma teritorijā cilvēki tiks aicināti iepazīties ar drošības noteikumiem un apņemties tos ievērot. 

Plašāka informācija par Autokoncertu lidlaukā, kā arī drošības noteikumi pieejami www.summersound.lv

Uz augšu
Back