Ainars Mielavs aicina uz pirmo autokoncertu Ķīpsalā

Ainars Mielavs

FOTO: Oļegs Zernovs

Meklējot iespējas Latvijas mūziķiem tikties ar saviem klausītājiem, "Drive in Kino Ķīpsala" paplašina izklaides iespējas piedāvājot arī autokoncertu, ko varēs baudīt Ķīpsalas izstāžu zāles stāvlaukumā, neizkāpjot no savas automašīnas un iegriežot skaļāk savu radio noteiktajā frekvencē. Jau 28. maija vakarā Ainars Mielavs aicina uz šādu koncertu "Vienīgais", lai stundas garumā kopā izdziedātu gan tādus hitus kā "Ai, jel manu vieglu prātu", "Tu saviļņoji mani" un citus, gan piedzīvotu divu jaunu dziesmu pirmatskaņojumus.

Ainars Mielavs ir dziedātājs un dziesmu rakstnieks kopš 1986. gada. Uzstājies ar grupām "Jauns Mēness", "Mielavs un pārcēlāji" un arī kā solo mākslinieks. Ainara Mielava vienīgajā autokoncertā varēs baudīt dziedātāja populārākās dziesmas no visiem radošajiem periodiem - "Piekūns skrien debesīs", "Kad mēness jūrā krīt", "Ai, jel manu vieglu prātu", "Tu saviļņoji mani" un citas, kā arī divu jaunu dziesmu pirmatskaņojumus no gaidāmā dziedātāja jubilejas albuma "220 volti".

Pirmajā autokoncertā Mielavs uzstāsies kopā ar diviem lieliskiem mūziķiem - Aigaru Voitišķi (ģitāra, balss) un Rūdolfu Macatu (taustiņinstrumenti). Koncertprogrammai dots nosaukums "Vienīgais", jo tas būs vienīgais šāda tipa Ainara Mielava koncerts.

Šī ir unikāla iespēja muzikālo baudījumu gūt visiem automašīnas pasažieriem par vienu cenu - uz auto-koncertu katrai automašīnai jāiegādājas tikai viena biļete, neatkarīgi no cilvēku skaita automašīnā (mājsaimniecības un automašīnas noteiktās kapacitātes ietvaros). Biļetes pieejamas tikai iepriekšpārdošanā ekase.lv. Pasākuma apmeklētājiem ir lūgums iegādātās biļetes pie iebraukšanas stāvlaukumā uzrādīt mobilajā telefonā.

Netraucēs ne saulriets, ne lietus - nevainojamu redzamību nodrošinās lielais, košais LED ekrāns.

Automašīnu vietu skaits pasākuma teritorijā ir ierobežots, tāpēc sagādā biļeti laikus, parūpējies par gardām uzkodām un brauc uz vienīgo Ainara Mielava autokoncertu Ķīpsalas izstāžu zāles stāvlaukumā.

Biļetes uz Ainara Mielava autokoncertu "Vienīgais" 28. maijā pieejamas ekase.lv.

Uz augšu