Autokoncertā lidlaukā "Spilve" tiks nodrošināta ēdienu un dzērienu bezkontakta piegāde

Burgers

FOTO: Evija Trifanova / LETA

Autokoncertā lidlaukā "Spilve", sadarbībā ar "Mobilly", tiks nodrošināta koncertiem inovatīva ēdienu un dzērienu bezkontakta piegāde.

Autokoncerts lidlaukā norisināsies 11. jūnijā un tā laikā ēdienu un dzērienu piegādi koncerta vietā varēs veikt izmantojot Mobilly aplikāciju. Brīdī, kad pasūtījums būs gatavs, koncerta apmeklētājs, kurš pasūtījis ēdienu, saņems zvanu no kurjera, lai precizētu automašīnas atrašanās vietu. Precīza automašīnas atrašanās vieta ir norādīta uz katras iegādātās biļetes. Kurjers, caur neatvērtu automašīnas logu, noskenēs QR kodu kā apliecinājumu, ka pasūtījums ir izpildīts un novietos to uz vai pie automašīnas. Laikā, kamēr kurjers atradīsies pie automašīnas, no tās izkāpt ir aizliegts.

"Sadarbībā ar mobilo maksājumu tehnoloģiju uzņēmumu vērsāmies pie Veselības ministrijas ar priekšlikumu droši un bez kontakta nodrošināt ēdināšanu un dzērienus koncerta viesiem. Viņi apspriedās ar epidemiologiem, kuri šo ideju atzina par īstenojamu. Balstoties atzinumā, Kultūras ministrija operatīvi veica izmaiņas autokoncertu norises likumā, lai varētu koncertos organizēt ēdienu un dzērienu piegādi tad, ja tas notiek droši un bezkontakta formā. Paldies par iesaistīto ministriju operatīvo darbu, lai mēs varētu mūsu koncerta apmeklētājiem piedāvāt šo iespēju – visa koncerta garumā attālināti iegādāties uzkodas, siltos ēdienus un dažāda veida dzērienus," komentē organizators Uldis Pabērzis.

Biļetes uz autokoncertu lidlaukā jau var iegādāties www.aula.lv

Autokoncerts lidlaukā "Spilve" Rīgā, Daugavgrīvas ielā 140 norisināsies 11. jūnija vakarā un to piedāvā festivāls Summer Sound. Autokoncertā uzstāsties Latvijā iecienītas grupas – "Labvelīgais tips", "Astro’n’out", "Pienvedēja piedzīvojumi" un "Rīgas modes". Koncertu starplaikā par patīkamas atmosfēras uzturēšanu rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.  

Koncertā varēs ierasties tikai ar vieglajām un apvidus automašīnām, un kopskaitā vieta pietiks līdz pat 500 auto, tādējādi padarot autokoncertu lidlaukā par līdz šim vērienīgāko autokoncertu Latvijā. Labākai redzamībai koncerta teritorijā tiks nodrošināti vairāki videoekrāni, bet grupu muzikālo izpildījumu varēs baudīt īpaši izdalītā radio frekvencē automašīnu skaļruņos. 

Autokoncerta laikā automašīnu atstāt būs ļauts tikai tad, ja būs nepieciešamība apmeklēt labierīcības, kuras būs pietiekamā skaitā, novietotas drošā attālumā un tiks regulāri dezinficētas. 

Automašīnā var atrasties viena persona vai vairākas personas no vienas mājsaimniecības. Biļešu skaits ierobežots.

Iebraukšana koncerta teritorijā sākot no 16.30 līdz 18.00. Koncerta noslēgums – 23.00.

Pirms ierašanās pasākuma teritorijā cilvēki tiks aicināti iepazīties ar drošības noteikumiem un apņemties to ievērošanu. 

Plašāka informācija, kā arī drošības noteikumi, pieejami www.summersound.lv. 

Uz augšu
Back