Covid-19: Igaunijā viens mirušais, Lietuvā 12 inficēšanās gadījumi

FOTO: AP/Scanpix

Aizvadītajā diennaktī Igaunijā apstiprināts viens inficēšanās un viens nāves gadījums ar Covid-19, savukārt Lietuvā fiksēti 12 jauni inficēšanās gadījumi.

Igaunija

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vienam cilvēkiem un ar tā izraisīto slimību Covid-19 miris viens cilvēks, pirmdien paziņojis Veselības departaments.

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1824, bet nāves gadījumu skaits - 65.

Pagājušajā diennaktī ar Covid-19 mirusi 77 gadus veca sieviete Harju apriņķīt

993 cilvēkiem slimības vēsture slēgta, un tas nozīmē, ka viņi ir izveseļojušies. Vēl 545 cilvēkiem pozitīvs jaunā koronavīrusa tests bijis pirms vairāk nekā 28 dienām, viņi neatrodas slimnīcā un gaida apstiprinājumu par izveseļošanos. 

Pavisam Igaunijā veiktas vairāk nekā 76 000 analīzes nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Svētdien veiktas  812 analīzes.

39 pacienti ārstējas slimnīcās, un vienam no viņiem nepieciešama plaušu mākslīgā ventilēšana.

Lietuva

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 12 cilvēkiem, pirmdien paziņojusi Veselības ministrija.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta kopumā 1635 cilvēkiem.

Pagājušajā diennaktī veiktas 2170 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 269 889 analīzes.

Ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 Lietuvā miruši 63 cilvēki , bet vēl astoņiem ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Pēdējā diennaktī slimība nav prasījusi jaunus upurus.

Slimnīcās tiek ārstēti 69 Covid-19 pacienti. Tostarp septiņi atrodas intensīvās terapijas nodaļās, un diviem no viņiem nepieciešama plaušu mākslīgā ventilēšana.

Izveseļojušies 1138 cilvēki.

Uz augšu