Sieviete ar savu Volvo ietriecas policijas mašīnā un sasit arī apturētu Bentley

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Piektdien īsi pirms pusnakts uz vienas no Vanšu tilta uzbrauktuvēm bija vērojams visai neparasts skats. Proti, uz brauktuves stāvēja koši zaļš Bentley, kuram aizmugurē bija ietriecies Ceļu policijas patruļauto. Vēl gabaliņu aiz tā savukārt stāvēja Volvo ar pilnībā iznīcinātu priekšdaļu.

Kā izrādās, viss sācies ar to, ka likumsargi bija apturējuši pārlieku steidzīgo Bentley vadītāju un jau sastādīja tam pārkāpuma protokolu, kad uz brauktuves stāvošajos auto ar pamatīgu blīkšķi finišējusi kāda 43 gadus veca sieviete ar Volvo. Diemžēl šajā negadījumā cietuši vairāk nekā tikai bleķi.

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

"Negadījumā vairāk vai mazāk cieta katra transportlīdzekļa vadītājs. Visvairāk cietušo bija no policijas trafarētās mašīnas, kurā atradās trīs policijas darbinieki. No slimnīcas saņemtā informācija liecina, ka gūtas gan vieglas traumas, gan vidēji smagi miesas bojājumi, kā sasitumi, lūzumi," raidījumam "Degpunktā" stāsta Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona komandieris Helmuts Staško.

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Šobrīd pie darba ķērušies ceļu satiksmes noziegumu izmeklētāji, kuri ierosinājuši kriminālprocesu un skaidro precīzus negadījuma apstākļus. Kā norāda kārtības sargs, šajā situācijā visu krietni apgrūtina fakts, ka

spēcīgais trieciens sabojājis arī policijas auto uzstādīto kameru vadības bloku, līdz ar to vismaz pagaidām nav izdevies apskatīt video ierakstus.

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Lai arī šobrīd likumsargs nevar atbildēt, vai patruļauto avārijas brīdī bija ieslēgtas bākugunis un vai tas bija labi pamanāms, nevar noliegt, ka ir grūti iedomāties iemeslu, kas varētu attaisnot Volvo vadītāju. Pat ja bākuguņu nebija, satiksme tobrīd nebūt nebija intensīva, un šajā posmā ceļš ir labi pārskatāms daudzus metrus uz priekšu.

Uz augšu