Tiešraides arhīvs: E-BaTCC 3.posms

FOTO: Publicitātes foto

Svētdienas vakarā ar čempionāta trešo posmu Igaunijas „auto24ring” trasē atsākās „E-BaTCC” jeb Baltijas digitālās autošosejas čempionāta sacensības, kurās braucēji noskaidro ne tikai ātrāko savā starpā, bet arī cīnās par galveno balvu – pilnībā apmaksātas sacensības ar BMW 325 CUP automobili.

Pirmajos divos sacensību posmos savu dominanci Baltijā ir apstiprinājuši Lietuvas sportisti, kuri pašreiz ieņem pirmās trīs vietas kopvērtējuma tabulā. Izaicinājumu lietuviešiem šoreiz meta viens no ātrākajiem Latvijas digitālā autosporta braucējiem un vairākkārtējs īres kartinga sacensību čempions Andrejs Laipnieks. No favorītu pulka nevar izslēgt arī Dzintaru Raitu, kādreizējo autošosejas braucēju, kurš spēj braukt vienā ātrumā ar jebkuru konkurentu.

Virtuālajā sacīkšu trasē tiekas gan īsti sacīkšu braucēji un pat to čempioni, gan arī cilvēki, kam mājās ir atbilstošs ekipējums. Digitālais autosports ar gadu kļūst arvien populārāks arī visā pasaulē.

„E-BaTCC” ir virtuālo sacensību čempionāts ar pieciem posmiem Baltijas reģiona trasēs. Kopvērtējuma uzvarētājs iegūs tiesības aizvadīt īstas sacensības ar BMW 325 CUP automobili Pērnavas „auto24ring” trasē Baltijas autošosejas čempionāta ietvaros. Baltijas autošosejas čempionāts sezonu sāks 27. jūnijā Kauņā, bet Rīgā pirmās sacensības paredzēts 26. jūlijā.

Uz augšu
Back