Jūlijā sāks remontēt Čaka ielu: veloceliņu nebūs, bet iestādīs dažus kokus

Aleksandra Čaka iela. FOTO: Paula Čurkste/LETA

Aleksandra Čaka ielas seguma atjaunošanu par 3,71 miljonu eiro veiks AS "A.C.B", informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Plānots, ka būvdarbi sāksies jau jūlija sākumā. 

Projekts paredz veikt ielas seguma atjaunošanu Marijas un Aleksandra Čaka ielu posmā no Merķeļa ielas līdz Pērnavas ielai.

Seguma atjaunošanas laikā brauktuvei tiks atjaunots asfaltbetona segums, ietvēm nomainīs nolietoto asfaltbetona virskārtu pret bruģakmeņiem,

5

kā arī tiks atjaunotas brauktuves apmales, nomainītas komunikāciju aku lūkas un uzklāts jauns ceļa horizontālais apzīmējums, saglabājot līdzšinējo ielas ģeometriju.

Velojoslas izbūvi projekts neparedz. Pēc seguma atjaunošanas uz ielas plānots veikt labiekārtošanas darbus ar velostatīvu izbūvi, soliņiem un zaļās zonas labiekārtošanu, kas gan notiks tikai nākamgad.

Labiekārtošanas laikā plānots iestādīt kokus, piemēram, uz Aleksandra Čaka ielas sadalošās joslas no Ērgļu ielas līdz Pērnavas ielai.

5

"Firmas.lv" informācija liecina, ka AS "A.C.B." dibināta 1992.gadā. 2018.gadā uzņēmums strādāja ar 93 miljonu eiro apgrozījumu un 1,09 miljonu eiro peļņu. 

Uz augšu
Back