Lietuvā un Igaunijā pa vienam jaunam Covid-19 saslimušajam; Lietuvā vēl viens mirušais

Mediķi un policisti pārbauda tūristu autobusu. Ilustratīvs attēls.

FOTO: EPA/Scanpix

​Lietuvā un Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl vienam cilvēkam. Lietuvā arī reģistrēts viens nāves gadījums ar tā izraisīto slimību Covid-19, trešdien paziņoja Lietuvas Veselības ministrija.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar koronavīrusu konstatēta kopumā 1804 cilvēkiem.

Pagājušajā diennaktī veiktas 5425 analīzes, bet pavisam Lietuvā veikta 403 841 analīze.

Savukārt nāves gadījumu ar Covid-19 skaits pieaudzis līdz 78, bet vēl desmit ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits.

Izveseļojušies 1484 cilvēki.

Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vienam cilvēkam, trešdien paziņoja Veselības departaments.

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1983.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 69 cilvēki.

1364 cilvēkiem slimības vēsture slēgta, un tas nozīmē, ka viņi ir izveseļojušies. Vēl 419 cilvēkiem pozitīvs jaunā koronavīrusa tests bijis pirms vairāk nekā 28 dienām, viņi neatrodas slimnīcā un gaida apstiprinājumu par izveseļošanos.

Pavisam Igaunijā veiktas vairāk nekā 103 000 analīzes nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Otrdien veiktas 268 analīzes.

Seši pacienti ārstējas slimnīcās, vienam no viņiem nepieciešama plaušu mākslīgā ventilēšana.

Uz augšu