Gaisīgas apģērbu idejas ofisa dreskoda ietvaros

FOTO: unsplash.com

Saulainās dienas pludmalē pavadīt izdodas retajam, visbiežāk arī pašas svelmainākās dienas tiek pavadītas biroja vidē. Korporatīvā apģērba normas daudzos uzņēmumos atšķiras un, lai gan arvien biežāk korporatīvais stils kļūst arvien brīvāks, piemērota apģērba izvēle karstajās dienās var sagādāt raizes.

Lai iedvesmotu apģērba izvēli karstajās dienās, stila konsultanti ir sagatavojuši sešus padomus, kas atvieglos šo procesu.

Svārki un kleitas

Brīvi krītošas kleitas un svārki radīs vasarīgu noskaņojumu un ļaus vieglāk pārdzīvot pilsētas tveici. Turklāt, kombinējot šos apģērbus ar žaketēm vai blūzēm, radīs arī biznesa dāmai piemērotu tēlu. Balta kokvilnas midi kleita nezaudēs savu aktualitāti arī pēc vairākiem gadiem un ļaus justies sievišķīgi.

Saskaņoti komplekti

Lai gan šī nav pirmā lieta, kas nāk prātā, domājot par vasarīgu apģērbu, pēdējo gados aktuālie co-ords jeb saskaņotie apģērbu komplekti mēdz būt no visdažādākajiem materiāliem un piegriezumiem, kas nereti var būt ļoti piemēroti karstam laikam. Turklāt komplekta apakša – svārki vai bikses - kopā ar saskaņotu žaketi radīs korporatīvajai videi atbilstošu tēlu. Lai komplekts būtu piemērots, ieteicams pārliecināties, lai materiāla sastāvā ir lins vai kokvilna, lai komplektam ir brīvs piegriezums.

FOTO: unsplash.com

Žakete

Mūsu platuma grādos bez virsjakas neiztikt pat viskarstāko dienu vakaros, tāpēc žakete vai plāna virsjaka daudzām dāmām līdzi ir vienmēr. Vislabāk pārdzīvot karstumu ārā un kondicionieru vēso gaisu iekštelpās, un vēsumu vasaras vakaros ļaus šobrīd ļoti aktuālā oversized stila žakete.

Jā vai nē zeķubiksēm?

Daudziem uzņēmumiem vadlīnijās ir noteikts, ka uzņēmumā zeķubikses nepieciešams nēsāt obligāti, tādēļ daļai dāmu šī atbilde jau ir skaidra. Savukārt tiem, kam darba devēji dod vaļu izvēlēties, vilkt zeķubikses vai ne, ir jāsaprot, vai bez tām jutīsies ērti. Ja zeķubikses ir vēlamas vai obligātas darba vidē, vasarā labāk izvēlēties pēc iespējas ērtākas un plānākas, ar mazāku DEN skaitu.

Īsā garuma bikses

Īsā garuma bikses šogad aktuālas visdažādākajās formās, ne tikai ierastās īsā garuma jeb cropped garuma kostīma bikses vai džinsi, bet arī colutte stila jeb platas bikses, kas šosezon pieejamas no dažādiem materiāliem, dodot iespēju tās viegli pieskaņot tās gan brīvajām laikam, gan korporatīvajai videi.

Viegli apavi

Ērti un vasarīgi apavi būs izšķiroši vasaras svelmes izturēšanai. Ieteicams izvēlēties apavus no īstas ādas vai labas kvalitātes ādas atdarinājuma. Šobrīd dāmām ļoti aktuāli ir apavi ar zemiem papēžiem, kas pārvietošanos pilsētā padarīs ērtāku. Tāpat arī tā saucamās iešļūcenes jeb slip on čības, kas šosezon pieejamas ļoti formālā izskatā.

Uz augšu
Back