Kariņš: Covid-19 pasaulē turpina izplatīties, tāpēc došanās uz ārzemēm nopietni jāizsver

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piedalās svinīgajā ziedu nolikšanas ceremonijā Rīgas Brāļu kapos, godinot Otrā pasaules kara upuru piemiņu.

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Covid-19 pasaulē turpina izplatīties, tāpēc nepieciešamība doties uz ārzemēm iedzīvotājiem ir nopietni jāizvērtē, pirmdien preses konferencē brīdināja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Pēc tikšanās ar valdību veidojošajām partijām Kariņš žurnālistiem uzsvēra, ka Covid-19 kontekstā patlaban ir vērojamas divas tendences.

"Iepriecinoša tendence ir, ka Latvijā situācija ar Covid-19 izplatību ir ļoti kontrolēta. Tomēr diemžēl vīruss vairākās valstīs turpina ļoti plosīties un kopējā saslimstība pieaug," teica premjers.

Aicinot nezaudēt modrību, sacīja politiķis, uzsverot, ka šādos apstākļos iedzīvotājiem ir nopietni jāizvērtē, vai izmantot iespēju un doties atpūtas braucienos uz ārzemēm.

Kā ziņots, pēc jaunākās informācijas, pasaulē ar Covid-19 miruši vairāk nekā 504 000 cilvēku. Svētdien ar Covid-19 inficējušos skaits pasaulē pārsniedza desmit miljonus.

Uz augšu