Dzīvoklī, kurā uzturējās kailā sieviete ar nazi, iespējams, atrastas narkotikas

FOTO: Ekrānuzņēmums

Dzīvoklī, kurā uzturējās sieviete, kura vēlāk uz ielas tika aizturēta, būdama kaila, notraipīta asinīm un ar nazi rokās, atrastas, iespējams, narkotiskas vielas.

Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte portālam TVNET pastāstīja, ka attiecīgajā dzīvoklī, kur Valsts policija veica operatīvos izmeklēšanas pasākumus, tika atrastas, iespējams, narkotiskas vielas, kurām ir nozīmēta ekspertīze – ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu.

Policija šobrīd turpina strādāt un skaidrot precīzus notikušā apstākļus.

TVNET jau rakstīja, ka Rīgā, 11.novembra krastmalā, trešdien aizturēta kaila sieviete ar nazi.

Kā redzams kāda "Facebook" lietotāja publicētajā video, kas pašlaik vairs nav pieejams, sieviete sākotnēji ir uz ceļiem, rokās viņai ir nazis. Sieviete nazi noliek uz bruģa, un pašvaldības policists to aizsper malā. 

Pēc tam kailā sieviete tiek noguldīta uz zemes.

Policija skaidro notikuma apstākļus.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis portālam TVNET pastāstīja, ka, patrulējot Vecrīgā, trešdien neilgi pēc pulksten 11.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki uz ielas pamanīja kādu kailu, asinīm notraipītu sievieti, kurai rokās bija nazis.

Sieviete tika aizturēta un nodota mediķiem. Tika noskaidrots, ka pirms tam sieviete bijusi kādā Vecrīgas dzīvoklī kopā ar kādu vīrieti.

Ierodoties attiecīgajā dzīvoklī, kārtības sargi sastapa vīrieti, kuram arī bija acīm redzami ievainojumi. Arī vīrietis nodots mediķu aprūpē.

Informācija par notikušo nodota Valsts policijai. Šobrīd Valsts policija strādā notikuma vietā un turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Uz augšu