Noskaties! rolands če izdod dziesmu "Riņķa deja (Krievu rulete)"

rolands če

FOTO: publicitātes

Pašmāju reperis rolands če, sadarbībā mūzikas izdevniecību "Universal Music Group" piedāvā klausītājiem savu jaunāko dziesmu - “Riņķa deja (Krievu rulete)”.

Latvijas repa skatuves aprindās rolands če ir jau atzinību ieguvis mākslinieks, bet plašākai sabiedrībai rolanda če vārds kā daļa no apvienības "Siera plate" kļuva zināms pēc singla "Tort" veiksmīgajiem panākumiem radio un digitālajā vidē.

rolands če ir reperis, dziesmu autors un producents no Talsiem, kurš ar mūziku nodarbojas jau vairāk nekā desmit gadus, profesionālāk tai pievēršoties 2016. gadā. Mūzikā darbojas gan kā solo mākslinieks, gan piedalās vairākos kopprojektos, no kuriem panākumiem bagātākais ir duets kopā ar kolēģi, reperi xantikvariāts – abu pēdējais kopalbums “Siera Plate 2” ir guvis lielu atsaucību klausītāju vidū, kā arī tika nominēts Latvijas mūzikas balvai “Zelta mikrofons 2019”.

Lasi 2016. gadā TVNET interviju ar reperi.

Šogad rolands če sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību Universal Music Group, un dziesma "Riņķa deja (Krievu rulete)" ir pirmais sadarbības auglis.

“Dziesma “principā ir mans “visu vai neko” paziņojums - beidzot 100% zinu, ko es vēlos, ­­– metu katlā ticību, pārliecību, šaubas, naidu, mīlestību un vēl un vēl, lai tas viss vārās. Ņemu pie rokas savus eņģeļus un dēmonus, un griežamies kopīgā riņķa dancī,” jaunā singla tapšanu raksturo rolands če.

Video: "Riņķa deja (Krievu rulete)".

Uz augšu