Rikavas pagastā saimnieks nežēlīgi nosit savu suni

FOTO: Pixabay

30.jūnijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis saņēma informāciju par nežēlīgu izturēšanos pret suni, kuras rezultātā mājdzīvnieks ir gājis bojā.

30.jūnijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis saņēma informāciju, ka Rēzeknes novadā, Rikavas pagastā kāds vīrietis veikalā ir cietsirdīgi izturējies pret savu suni. Dzīvnieka saimnieks, iespējams, to ir sitis, kā rezultātā dzīvnieks ir gājis bojā.

Pārbaudot saņemto informāciju, tika noskaidrota iespējamā vainīgā persona, kas izrādījās 1956.gadā dzimis suņa saimnieks.

6.jūlijā par doto faktu tika sākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 230.panta 1. daļas. Šobrīd policija skaidro notikušā apstākļus.

Valsts policija atgādina, ka saskaņā ar krimināllikuma 230.panta 1.daļu, par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku, kuras rezultātā tas gājis bojā vai sakropļots, vai par dzīvnieka spīdzināšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Uz augšu