Bērni "uzlabo" savu vecāku tiešsaistes mediju intervijas

FOTO: Ekrānšāviņš no video

Divi bērni pagājušajā nedēļā “uzlabojuši” savu vecāku tiešsaistes intervijas medijiem, tādējādi kārtējo reizi atgādinot, cik problemātiska strādāšana no mājām Covid-19 pandēmijas laikā var izvērsties vecākiem ar mazgadīgiem bērniem,  vēsta ASV raidsabiedrība CNN. 

Bērni vienas dienas laikā iztraucējuši divu sieviešu tiešsaistes intervijas Lielbritānijas medijiem BBC un “Sky News”. 

Londonas Ekonomikas skolas docente Klēre Venhema pagājušajā ceturtdienā tiešsaistē BBC sniedza komentāru par Covid-19 pandēmijas dēļ noteikto ierobežojumu ietekmi uz Lielbritāniju, kad sievietes darba istabā ienāca viņas mazgadīgā meita un sāka meklēt vietu, kur novietot savu vienradža zīmējumu. 

Reaģējot uz notikušo, raidījuma vadītājs Kristians Freizers vispirms pajautāja Venhemai, kā viņas meitu sauc, un pēc tam vērsās pie bērna ar vārdiem: “Skārleta, manuprāt, tas labāk izskatās apakšējā plauktā.” 

Vēlāk tajā pašā dienā “Sky News” ārlietu redaktore Debora Heinsa tiešsaistē sniedza savu skatījumu uz Ķīnas pieņemto Honkongas nacionālās drošības likumu. Sarunu pārtrauca sievietes dēls, kurš ienāca mātes istabā, lai painteresētos par cepumiem. 

“Mammu, vai es varu dabūt divus cepumus?” jautāja zēns, vispirms draudzīgi uzsitis mātei pa plecu. 

Heinsa zēnam atbildēja apstiprinoši un atvainojās raidījuma vadītājam par to, ka intervija tikusi iztraucēta.

Uz augšu