"airBaltic" 2021.gada vasaras sezonā piedāvās par 21% vairāk maršrutu kā šogad

airBaltic

FOTO: Промо

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" šonedēļ paziņojusi par 2021.gada vasaras sezonas jauno maršrutu tīklu ar pirmajiem 15 sezonālajiem galamērķiem no Rīgas, kas 2020.gadā Covid-19 pandēmijas dēļ tika atcelti. Kopumā "airBaltic" nākamā gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus, kas ir par 21% vairāk salīdzinājumā ar šo gadu.

Kā portāls TVNET uzzināja lidsabiedrībā, 2021.gada vasaras sezonā "airBaltic" arī palielinās reisu biežumu vairākos populāros galamērķos, tostarp uz Barselonu, Parīzi, Romu, Dublinu un daudziem citiem.

"Līdz šim 2020.gads bijis izaicinājumu pilns, taču ar mūsu pasažieru un darbinieku veselību, drošību kā galveno prioritāti mēs turpinām koncentrēties uz mūsu darbības izvēršanu. Jau gadu uz priekšu esam izziņojuši plānus jaunajam "airBaltic" lidojumu tīklam, kas apvienojumā ar mūsu jaunajiem biļešu veidiem sniedz pasažieriem iespēju ar pārliecību rezervēt biļetes vairāk nekā 80 maršrutos," norāda "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss.

Šobrīd "airBaltic" veic tiešos lidojumus no Rīgas uz dažādiem Eiropas biznesa centriem un uz tādiem iecienītiem atpūtas galamērķiem kā Dubrovniku, Rijeku un Splitu Horvātijā, Barselonu Spānijā, Nicu Francijā, Larnaku Kiprā, kā arī Romu, Katāniju un Milānu Itālijā. Turklāt turpmākajās nedēļās airBaltic sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Billundu (Dānijā), Reikjavīku (Islandē), Madridi (Spānijā), Cīrihi (Šveicē), Turku (Somijā), Varšavu (Polijā), Prāgu (Čehijā), Štutgarti (Vācijā), Budapeštu (Ungārijā) un Liepāju (Latvijā). airBaltic arī piedāvā dažādus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas. Līdz 2020.gada augusta beigām "airBaltic" savienos Baltiju 69 maršrutos.

"airBaltic" cieši sadarbojas ar atbildīgajām institūcijām, sekojot līdzi situācijai, kā arī ir elastīga, lai vajadzības gadījumā pielāgotu lidojumu grafiku. Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar jaunāko informāciju.

Uz augšu