Saulrieta koncertos Mārupē "Dzelzs vilks" un "Čipsis un Dullais"

"Dzelzs vilks" Mārupē FOTO: publicitātes

Trešdien, 8. jūlijā, kad Latvijā atkal ļauts pulcēties brīvdabas pasākumos līdz 1000 cilvēkiem, notiks Saulrieta koncertu šīs sezonas septītais pasākums. Tajā uzstāsies "Dzelzs vilks" un "Čipsis un Dullais". Ar akustisku programmas papildinājumu pasākumu atklās dziedātājs Rihards Saule, bet pasākuma izskaņā paredzēts filmas "Klases salidojums" brīvdabas seanss.

"Saulrieta koncerti Mārupē" ir vasaras koncertu sērija, kas jau trešo gadu norisinās aktīvās atpūtas parkā "JIP Mārupīte". Šīs sezonas sākumā ierasto brīvdabas koncertu programmu nomainīja autokoncerti un drive-in kino, taču līdz ar ārkārtējās situācijas atcelšanu, pasākuma organizatori atgriezās pie iepriekš ierastā brīvdabas koncertu koncepcijas. Šosezon koncertus papildina arī brīvdabas kino.

"Saulrieta koncerti Mārupē" nav tikai koncerts – tā ir aizbēgšana no satiksmes un trokšņiem, iespēja baudīt atmosfēru, saulrietu, dzīvo mūziku, protams, neiztikt arī bez dažādiem konkursiem, aktivitātēm un pārsteigumiem. Saulrieta koncerti ir kā viena vakara minifestivāls. "Sajūtas" ir vārds, kas raksturo piedāvāto notikumu kopumu.

Jūlijā uz Saulrieta koncertu skatuves kāpušas tādas apvienības kā Ufo un grupa, kā arī grupa Queentessence. Savukārt vēl gaidāmas Jāņa Stībeļa, grupu “Linga”, “Pērkons”, “Riga Reggae”, “Eolika” uzstāšanās.

Video: Ieskats pērnās sezonas "Dzelzs vilka" koncertā.

Biļetes nopērkamas www.aula.lv, www.saulrietakoncerti.lv un mobilajā aplikācija Mobilly. Pasākuma biļešu skaits ir ierobežots.

Uz augšu
Back