Latviešu producenti YDJ ieraksta dziesmu ar "Soul II Soul" solisti

Šarlote Kelija

FOTO: Wikipedia.org

Pieredzējušie pašmāju mūzikas producenti Lotars Lodziņš, Jānis Kalve un Kārlis Indrišonoks, piesaistot angļu mūziķi un dziesmu vārdu autoru Kaju Ismetu (Ky Ismet), apvienojušies ar nosaukumu YDJ un uzrunājuši angļu deviņdesmito gadu grupas "Soul II Soul" solisti Šarloti Keliju (Charlotte Kelly), lai kopīgi radītu jaunu dziesmu.

Dziesmas pamattēmu radījis leģendārais latviešu trompetists un aranžētājs Gunārs Rozenbergs. Dziesmas “This Time It’s For Real” izdevēji ir kompānija MicRec.

Gunārs Rozenbergs 

FOTO: Publicitātes foto

Sarunas ar "Soul II Soul" solisti bija īsas, jo, Šarlote, noklausoties sagatavoto demo, uzreiz piekrita sadarboties.

Holandes populārākās radiostacijas “Radio 538” raidījuma “Global dance chart” vadītājs Vesels van Dīpens (Wessel van Diepen) saka: “Iedvesmojoša dziesma. Ļoti labi padarīts darbiņš.”

Zviedru dīdžejs un producents Stonebridge pēc dziesmas noklausīšanās komentējis: “Kvalitatīvs skaņdarbs, labi producēts un ar ļoti efektīgu teksta video.”

Šīs dziesmas izstrāde pēc kompānijas MicRec ierosinājuma aizsākusies jau vairāk nekā pirms gada, taču process virzījās lēnām, bet laicīgu tā izdošanu martā, Gunāra Rozenberga dzimšanas dienā, aizkavēja Covid-19 izraisītā krīze un nenoteiktība nozarē.

Dziesma ir ieturēta aktuālā un hausmūzikas stilistikā. Teksta video veidojis Dween Production.

Dziesma atrodama visos mūzikas straumēšanas un lejupielādes servisos visā pasaulē.

Noklausies. YDJ feat. Charlotte Kelly "This Time It’s For Real".

Uz augšu