Rīgas domes vēlēšanās no VL-TB/LNNK un LRA apvienotā saraksta nolēmis startēt uzņēmējs Štelmahers

Vēlēšanu urna. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās no "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) un politisko partiju apvienības "Latvijas Reģionu apvienība" (LRA) apvienotā saraksta nolēmis startēt SIA "New Rosme" vadītājs Edgars Štelmahers.

Štelmahers atgādināja, ka ir uzņēmējs ar daudzu gadu pieredzi uzņēmumu vadīšanā, turklāt savā profesionālajā darbībā viņš ir vadījis uzņēmumus Krievijā, Baltkrievijā, Igaunijā.

"Esmu izlēmis startēt Rīgas domes vēlēšanās, jo gribu dot savu artavu, lai mūsu pilsēta būtu plaukstoša un dzīva," pauda Štelmahers, uzsverot, ka šī ir viņa pirmā dalība vēlēšanās.

Viņš uzskata, ka rīdziniekiem patlaban ir iespēja mainīt galvaspilsētā notiekošo, "sakopt desmit gados nolaisto un dot Rīgai spēcīgu attīstības impulsu". Viņaprāt, tā ir iespēja, pret kuru jāattiecas nopietni, jo pārmaiņas pašas neiestāsies.

Štelmahers izteicās, ka viņam bijis "sāpīgi raudzīties uz to, kā gadiem ilgi tiek grauti pilsētai piederoši uzņēmumi un šķērdēta iedzīvotāju kopējā nauda". Viņš pauda, ka pašvaldības uzņēmumi ir Rīgas saimniecības mugurkauls - siltums, ūdens, gaisma, satiksme, namu apsaimniekošana un rezultātā arī rīdzinieku ikdiena ir atkarīga no to apsaimniekojošo uzņēmumu kārtīgas un efektīvas darbības.

"Tiem ne tikai jākļūst caurspīdīgiem un saimnieciskiem, bet to pakalpojumiem jābūt daudz lētākiem. Es zinu, ka to var izdarīt. Tāpēc eju uz vēlēšanām, lai savu pieredzi liktu lietā," sacīja Štelmahers.

Savu izvēli pievienoties VL-TB/LNNK un LRA kopīgajam sarakstam viņš skaidro ar to, ka tajā esot cilvēki, kas "nerunā tukšu, bet spēj vienoties un darīt".

Politiskie spēki par savu vēlēšanu programmu un komandu informēs preses konferencē pirmdien.

Uz augšu