Mārtiņš Sesks uzrāda labāko rezultātu rallijā “Žemaitija 2020”

Mārtiņš Sesks / Renārs Francis FOTO: Publicitātes foto

Latviešu rallija ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis ralliju “Žemaitija 2020” noslēdza kā  ātrākā starp priekšpiedziņām un septītā kopvērtējumā.

LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža startēja ar Ford Fiesta Rally4 priekšpiedziņas automašīnu. Konkurence bija apjomīga, jo vairāk kā puse sacensību dalībnieku startēja tieši ar viena tilta piedziņas automašīnām. Vislielākā cīņa notika ar lietuvieša Justas Tamašauskas ekipāžu, kura BMW M3 ir vismaz pusotru reizi jaudīgāks, un šāds konkurents lika uzturēt augstu braukšanas tempu. Rallija noslēgumā M.Seska/R.Franča ekipāža tuvāko sekotāju ar priekšpiedziņu apsteidza par 1 minūti 40 sekundēm, un ieguva 2.vietu 2WD grupā.

Mārtiņš Sesks, LMT Autosporta Akadēmijas pilots: “Šī bija ideāla sacīkste, kurā kopā ar stūrmani un treneri saslīpēt nianses. Pie stūres jutos lieliski, un pēdējā ātrumposmā abi ar Renāru jau plati smaidījām.”

FOTO: Publicitātes foto

 “Gandarījums ir. Ātrumu un sadarbību, ko attīstījām līdz sacensību beigām, var saukt par lidojumu. Mūsu galvenais uzdevums tagad ir krāt kilometrus sacensību režīmā. Man kā stūrmanim sacensības ir vislabākais treniņš, kas pārbauda  psiholoģisko sagatavotību  situācijām, kurās jārisina tieši sacensību laikā,” atzīst Renārs Francis, LMT Autosporta Akadēmijas stūrmanis.

LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāžas treneris Uldis Briedis: "Rallijā “Žemaitija 2020” startējām ar mērķi saprast situāciju pēc ilgās sacensību pauzes. Cīņa ar lietuvieti deva iespēju turēt augstu braukšanas tempu un apzināt nianses, pie kurām treniņos vēl jāpiestrādā. Ideāla sacensība!”

Ekipāža startēja ar divdesmit ceturto kārtas numuru 2WD grupā un veica pilnu sacensību distanci jeb MAXI posmu. Sacensībās piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – simtu divdesmit ekipāžas, un sniedza lieliskas treniņa iespējas, gatavojoties plānotajiem startiem Latvijas un pasaules rallija čempionāta posmos. 

Sezonas turpinājumā M. Seska/R. Franča ekipāža plāno startēt trijos Latvijas rallija čempionāta ieskaites posmos – “Rally Liepāja”, “Samsonas Rally” un “Lõuna-Eesti Ralli”, kā arī pasaules rallija čempionātā junioriem – Igaunijas, Vācijas un Sardīnijas posmos.

Uz augšu
Back