Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējies vēl 21 cilvēks; Igaunijā - viens

Ilustratīvs attēls

FOTO: EPA/Scanpix

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 21 cilvēkam, savukārt Igaunijā reģistrēts viens jauns inficēšanās gadījums, paziņojušas abu valstu varas iestādes.

Dažas stundas iepriekš Lietuvas Nacionālais sabiedrības veselības centrs informēja, ka aizvadītajā diennaktī Lietuvā atklāti septiņi inficēšanās gadījumi, taču tagad statistika precizēta, tajā iekļaujot vēl 14 tālbraucējus šoferus no Uzbekistānas, kas strādā Kauņas starptautisko kravu autopārvadājumu uzņēmumā "Hegelmann Transporte". Pavisam inficēšanās konstatēta 18 šīs kompānijas šoferiem no Uzbekistānas.

No pārējiem septiņiem pagājušajā diennaktī konstatētajiem gadījumiem piecos gadījumos inficēšanās notikusi ārzemēs.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta kopumā 1896 cilvēkiem.

1572 cilvēkam apstiprināta atveseļošanās.

Ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 Lietuvā miruši 79 cilvēki , bet vēl 12 ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Pagājušajā diennaktī slimība nav prasījusi jaunus upurus.

Savukārt Igaunijā apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits sasniedzis 2016.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 69 cilvēki.

Igaunijā pavisam veikti 113 130 testi nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu.  Otrdien veiktas 546 analīzes.

Uz augšu