Jaunā pašmāju rokgrupa "Everstate" laiž klajā debijas EP

"Everstate"

FOTO: publicitātes

Jaunā pašmāju rokgrupa "Everstate" nodod klausītāju vērtējumam savu debijas EP (mazalbumu), kā arī piedāvā jaunu singlu. 

Diviem mazalbuma priekšvēstnešiem – enerģiskajam singlam "Nāc līdz" un melodiskajai balādei "Ik uz soļa" – līdz ar EP iznākšanu seko arī trešais singls "Pazudusī".

EP prezentācijas koncerts notiks Rīgā, 30. jūlijā Kalnciema kvartālā plkst. 20.00. Ieeja brīva.

Mazalbumu veido sešas kompozīcijas, kuru tapšanā piedalījušies dažādi autori, taču piecu dziesmu mūzikas autors ir grupas līderis un ģitārists Uldis Blaževičs.

"Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, kādos mūziķi pašlaik spiesti darboties, esam sarūpējuši šo EP, kurā stāstām klausītājiem par savu mīlestību uz mūziku un līdzcilvēkiem, aicinām uz aizraujošiem piedzīvojumiem un mudinām izbaudīt melodisku smago roku tā labākajās tradīcijās," stāsta Uldis.

"Everstate"

FOTO: publicitātes

Singla "Pazudusī" teksta autors Gatis Zotovs par šo dziesmu stāsta: "Visi šīs pasaules uzspiestie "pareizie" un "nepareizie" lēmumi ir tikai mūsu prātā. Klausīt vai neklausīt tiem ir mūsu pašu izvēle. Pazust neprātā, protams, ir iespējams gan negatīvā, gan pozitīvā veidā - šeit stāsts noteikti ir par otro variantu. Šī dziesma ir kā aicinājums reizēm ļauties šķietamam neprātam - ļauties emocijām un ieklausīties savās sajūtās."

Mazalbums ierakstīts "Sound Division" studijā Rīgā. Tā ierakstā ir piedalījušies producents Gregs Heivers (Greg Haver), kurš pazīstams ar savu darbu pie vairākiem grupas "Manic Street Preachers" albumiem, kā arī skaņu inženieris Klints Mērfijs (Clint Murphy). To māsterējis Raiens Smits (Ryan Smith) "Sterling Sound" studijā ASV.

EP ir klausāms lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. EP CD formātā pieejams “MicRec” interneta vietnē un tirdzniecības centra “Spice” veikalā. Turpat, kā arī kontaktējoties ar grupu sociālajos tīklos, var iegādāties t-kreklus ar grupas simboliku.

Noklausies! 

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

FOTO: #SIF_MAF2020

Uz augšu