Nakts vidū uzliesmo auto; aizdomas par dedzināšanu

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Nakts vidū lielveikala stāvvietā Saharova ielā pēkšņi uzliesmoja vieglā automašīna “Audi”, kas bija novietota iepretim daudzstāvu mājai Dzeņu ielā 1. Uguns pārņēma braucamrīka priekšējo daļu un liesmu radītā atblāzma izgaismoja tuvāko apkaimi, piesaistot arī cilvēku uzmanību.

Aculiecinieku uzņemtajās bildēs redzams bīstamā ugunsgrēka sākums. Ļaudis stāsta, ka postaža manīta ap pulksten trijiem.

”Peugeot” spēkrata īpašniece, kuras braucamrīks neveiksmīgas sagadīšanās dēļ stāvēja blakus degošajam ”Audi”, padalījās ar savu stāstu par piedzīvoto.

Stāsta ”Peugeot” automašīnas īpašniece: ”Es sadzirdēju ugunsdzēsēju mašīnas, ieraudzīju bākugunis. Tā mašīna dega ar atklātu liesmu, ugunsgrēks skāra mūsu mašīnas sānu, proti, durvis, rokturus un tā tālāk. To arī dzēsa. Naktī atbrauca policijas inspektors, kas noformēja protokolu. Mans vīrs sniedza paskaidrojumus.”

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Sieviete arī norāda, ka automašīna ir remontējama, tomēr bojājumi ir nopietni.

”Mums apdrošināšanas nav, bet es sapratu, ka ”Audi” automašīnas īpašniecei ir KASKO apdrošināšana. Šobrīd mēs risināsim šo jautājumu,” - tā Peugeot saimniece.

Naktī policijas pārstāvji notikuma vietā piefiksēja negadījuma faktu un devās prom. No rīta notikuma vietā līdz ar patruļekipāžu atbrauca arī izmeklētāju brigāde. Visticamāk, tik liela operatīvo dienestu rosība pie ”Audi” vraka bija pamatota, jo tuvumā atrastās pēdas radīja aizdomas par spēkrata tīšu dedzināšanu.

”Audi” īpašniece, kura kameras priekšā par atgadījumu runāt nevēlējās, aizkadrā izteica versiju, ka braucamrīku aiz greizsirdības nodedzinājis viņas bijušais dzīvesbiedrs. Pašlaik likumsargi plašus komentārus nesniedz. Versiju par veikto noziegumu viņi nedz noliedz, nedz arī apstiprina.

Uz augšu