Otrdienas horoskops: kas tevi šodien gaida

FOTO: unsplash.com

Uzzini, ko sola zvaigznes!

AUNS Esi apdomīgāks tēriņos, labāk šodien veikaliem met līkumu, nemaz nerunājot par lielākiem pirkumiem. Centies rūpīgāk sekot līdzi ikdienas pienākumu veikšanai, sargies no neuzmanības kļūdām.

VĒRSIS Var rasties neliela nomāktības sajūta, neapmierinātība, kas sakņosies tajā, ka nebūsi pilnvērtīgi īstenojis profesionālās ieceres. Zvaigznes saka priekšā - tev jābūt pacietīgākam, viss nāks ar laiku!

DVĪŅI Negaidītas pārmaiņas darba jomā var likt pilnībā sagrozīt dienas kārtību. Labums tāds, ka spēsi būt gana elastīgs, apķērīgs, tādējādi gandrīz katru situāciju spēsi pavērst sev izdevīgā gaismā.

VĒZIS Ikdienas gaitās būsi piesardzīgs un nesteidzīgs. Iespējams, nāksies kārtot grāmatvediskas vai juridiskas nianses, doties uz valsts institūcijām. Tava apdomība, precizitāte formalitātēs noteikti atmaksāsies.

LAUVA Tev padosies visdažādākās saimnieciski organizatoriskās lietas. Nebūs nekāds brīnums, ja, pateicoties šā brīža gūtajiem panākumiem, bruģēsi sev ceļu uz turpmāko karjeras kāpumu, materiālo attīstību.

JAUNAVA Centīsies visdažādākajos veidos papildināt savus zināšanu krājumus, pieslīpēt profesionālās iemaņas. Nav izslēgts, interneta plašumos būs daudz kā tev noderīga un interesanta.

SVARI Spēsi ģenerēt jaunas idejas, padarīt iesāktos projektus daudz efektīvākus, auglīgākus. Lielu nozīmi panākumos spēlēs gan tavas izcilās zināšanas, intelekts, gan plašais lietišķais kontaktpersonu loks.

SKORPIONS Atturies no kategoriska, pavēlnieciska toņa, jo tas nekādi neveicinās tavus panākumus! Velti vairāk uzmanības attiecību uzlabošanai ar apkārtējiem, jo īpaši ar kolēģiem un priekšniecību.

STRĒLNIEKS Būsi lieliskā omā, kura ievērojami atvieglos saskarsmi ar apkārtējiem. Pratīsi lietot pārliecināšanas spējas un daiļrunību, lai panāktu kāroto rezultātu. Šodien vēlams atturēties no grādīgajiem.

MEŽĀZIS Tev neapšaubāmi padosies kontaktu dibināšana. Sarunās ar esošajiem sadarbības partneriem pratīsi panākt daudz izdevīgākus nosacījumus. Iespējams, kopā ar kolēģiem vakarā dosies izklaidēties.

ŪDENSVĪRS Enerģiska un atmiņā paliekoša diena. Pilnīgi iespējams, nāksies pieņemt zibenīgus, izšķirošus lēmumus, veikt nopietnas, neplānotas pārrunas. Skaidrs ir viens, tevi šobrīd pavadīs veiksme!

ZIVIS Piemērots brīdis attiecību jautājumu risināšanai, jo tu kļūsi emocionāli atvērtāks pret partneri. Nav izslēgts, arī otrā pusīte sajutīs nepieciešamību no sirds izrunāties. Darbā lietās viss ritēs savu gaitu.

Uz augšu
Back