"Mercedes" ar Botasu noslēdz jaunu viena gada līgumu

Valteri Botass

FOTO: EPA/Scanpix

Pirmās formulas (F-1) komanda "Mercedes" ceturtdien parakstīja jaunu viena gada līgumu ar vienības līdzšinējo pilotu no Somijas Valteri Botasu.

Botass "Mercedes" komandā nākamsezon aizvadīs jau savu piekto gadu.

"Priecājamies, ka Valteri ar mums kopā būs vēl vismaz vienu gadu," teica "Mercedes" vadītājs Toto Volfs. "Valteri ir smagi strādājošs pilots, kurš vienmēr ir atklāts, un spējis nodibināt ciešu saikni ar komandas personālu."

Tikmēr otram šīs komandas pilotam Lūisam Hamiltonam pašreizējais līgums beigsies pēc šīs sezonas. Abas puses gan iepriekš jau norādījušas, ka, visticamāk, tiks noslēgta jauna vienošanās.

Botass "Mercedes" komandai pievienojās 2017.gadā, kad pēkšņi par karjeras beigām paziņoja Niko Rosbergs. Zīmīgi, ka katrā no iepriekšējām sezonām, kas pavadītas "Mercedes", Botass spējis izcīnīt astoņas uzvaras un vēl 12 reizes ieguvis "pole position".

"Jau no bērnības sapņoju kļūt par F-1 čempionu. Šogad esmu labās pozīcijās, lai pacīnītos par uzvaru, bet "Mercedes" mani noliek labā situācijā arī nākamajai sezonai," pauda Botass.

"Mercedes" komandai šosezon atkal, visticamāk, izdosies izcīnīt konstruktora kausu, jo Botass atrodas otrajā vietā, bet līderis ar 30 punktu handikapu ir Hamiltons.

Svētdien Silverstonas trasē notiks Lielās balvas izcīņa. Tā būs jau 70.reize, kad pasaules labākie F-1 piloti spēkojas Silverstonas trasē.

Uz augšu
Back