Melo-M akustiskā romantika Melngalvju namā

FOTO: publicitātes

18. septembrī Melngalvju namā notiks vēl nebijis muzikāls piedzīvojums – ekskluzīvs čellu trio akustiskais koncerts "Melo-M romantika Melngalvju namā".

Noslēpumainība, romantika, greznība un emocionāli piepildīta mūzika – kristālu lustru apmirdzētā Melngalvju nama svētku zālē. Koncertprogrammā iekļauta "Melo-M" orģinālmūzika par meža, ūdens un kosmosa tēmām, kā arī pasaules populārās un rokmūzikas hiti.

Pasākuma apmeklētājiem pirms koncerta būs iespēja doties ceļojumā cauri gadsimtiem – viss Melngalvju nams būs atvērts viesiem. Par dzirkstošu pārsteigumu katram apmeklētājam būs parūpējušies "Abavas vīni".

  • Koncerts notiks 2020. gada 18. septembrī Melngalvju namā, Rātslaukumā 7, Rīgā.
  • Pasākuma sākums plkst. 18.30.
  •  Ieeja pasākumā no plkst. 17.30. Interesentiem būt iespēja izstaigāt un iepazīt Melngalvju nama Viduslaiku pagrabus, Vēsturiskos kabinetus, Lībekas zāli, jaunatklāto Zilās gvardes zāli un Salonu. 
  • Biļetes nopērkamas www.bilesuserviss.lv un Melngalvju nama kasē Rātslaukumā 7, Rīga.
  • Koncerta ilgums 1 stunda (bez pārtraukuma).
  • Lai sarunas par Melngalvju nama leģendām romantiskā Melo-M trīs čellu mūzikas izpildījumā nerimst arī pie kūpošas kafijas tases vai dzirkstoša dzēriena glāzes! Pirms koncerta un koncerta laikā darbosies Melngalvju nama pārvietojamā kafejnīca – Roll bārs. Tajā iespējams iegādāties karstos un atspirdzinošos dzērienus.
  •  Koncertā vietu skaits ierobežots.
  • Visiem koncerta apmeklētājiem lūgums būt sociāli atbildīgiem un ievērot namā noteikto kārtību.

Romantisko noskaņu koncertā, kas norisināsies vienā no krāšņākajām ēkām Rīgā, piedalīsies "Melo–M" čellu trio – Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls. “Melo-M” – čellu trio. Skaņa, kas vieno. Mūzika, kas nepazīst robežas. Akadēmiskās mūzikas pamati un virtuozs izpildījums apvienojumā ar muzikālo atraktivitāti. Melngalvju nams – ideāla vieta romantiskām noskaņām un greznām svinībām.

Foto: "Melo-M Mega orķestris" sniedz Vecgada lielkoncertus.

Uz augšu
Back