Virkne vēlētāju izvēli par atbalstāmo sarakstu izdara pēdējā brīdī

TVNET/LETA
Virkne vēlētāju izvēli par atbalstāmo sarakstu izdara pēdējā brīdī
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Paula Čurkste/LETA

Virkne vēlētāju kādā iecirknī Pļavniekos izvēli par atbalstāmo sarakstu izdarījuši pēdējā brīdī, atrodoties jau pie iecirkņa vai tajā, novēroja aģentūras LETA, Rīgas Stradiņa universitātes un sabiedrisko mediju īstenotās vēlētāju aptaujas veicēji.

Piemēram, kāda sieviete ilgi stāvējusi pie iecirkņa, domājusi, par ko balsot, teikusi, ka ir apjukusi un viņas balss neko neizšķirot. Galu galā viņa gan izdarījusi nobalsojusi.

LETA jau vēstīja, ka Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās līdz plkst.16 nobalsojuši kopumā vairāk nekā 138 600 vēlētāju jeb 32,79% no balsstiesīgajiem iedzīvotājiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CKV) publiskotā informācija.

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu dienā durvis vēruši 156 balsošanas iecirkņi. Šodien iespējams novēlēt līdz plkst.22. Pirms tam no 26. līdz 28.augustam norisinājās iepriekšējā balsošana. Šoreiz rīdziniekiem ir iespēja balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī.

Balsošanas dokuments Rīgas domes vēlēšanās ir derīga pase vai personas apliecība (eID). Par dalību vēlēšanās spiedogs pasē netiek likts, un principa "viens vēlētājs - viena balss" nodrošināšanai tiek lietoti vēlētāju saraksti.

Rīgas domes vēlēšanām iesniegti 15 kandidātu saraksti, un uz iekļūšanu Rīgas domē kopumā pretendē 707 kandidāti.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu